kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. baby-shower.plJak kobieta powinna dbać o swoje zdrowie w czasie ciąży? Co mogą zrobić przyszli rodzice, by zwiększyć szanse na urodzenie zdrowego dziecka? Na te oraz inne pytania odpowiedzą eksperci 24 kwietnia na konferencji w Warszawie.
 
 
W Sali Kongresowej w Warszawie rozpoczął się wczoraj trzydniowy Międzynarodowy Kongres Medycyny Płodu. Organizatorem tego prestiżowego naukowego wydarzenia są m.in. Warszawski Uniwersytet Medyczny, Fetal Medicine Foundation, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.
 
 
fot. Ciąża bez alkoholuJuż wkrótce rusza ogólnopolska kampania edukacyjna pod hasłem „Ciąża bez alkoholu”. Jej głównym organizatorem jest Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA), która od lat podejmuje działania edukacyjne dotyczące negatywnego wpływu alkoholu na rozwijający się płód. Badania przeprowadzone w Polsce pokazują, że co trzecia kobieta w wieku 18-40 lat piła alkohol w czasie ciąży. Planowana kampania ma na celu przede wszystkim zmniejszenie tej liczby.
 
 
© Sven Bähren - Fotolia.comChoć ciągle budzą wiele obaw i wątpliwości, jednego nie można im odmówić: badania prenatalne pozwalają ocenić rozwój płodu i wyleczyć niektóre wady jeszcze przed narodzeniem. Czy jednak każda ciężarna powinna im się poddać? Jakie są wskazania do ich przeprowadzenia?
 
 
© Nicu MIRCEA - Fotolia.comW związku z szeroko dyskutowanym w ostatnim czasie tematem aborcji w Polsce, przypominamy najważniejsze fakty dotyczące tego problemu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»