kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AliganzaZmienność mody potrafi nie jedną kobietę przyprawić o ból głowy. Nie wszystko jednak przestaje być modne po jednym sezonie. W tym roku można znaleźć kilka trendów, które były popularne w kończącym się sezonie, a będą modne w nadchodzącym. Oto pięć hitów lata, które z powodzeniem możemy zakładać również jesienią.
 
 
© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comWielu rodziców rozpoczęło właśnie przygotowania do nowego roku szkolnego. Wybór tornistra dla dziecka bywa sporym dylematem. Trzeba pamiętać, że ma on być nie tylko ładny, ale też i praktyczny, a przede wszystkim zdrowy dla kręgosłupa ucznia. Czym kierować się podczas zakupów podpowiada doktor Rafał Mikusek, ortopeda traumatolog ze Szpitala Centrum ENEL-MED.
 
 
Pierwsze dni szkoły to nie lada wyzwanie dla każdego <a id="a_nsitsp_2">dziecka</a>. Stres związany ze zmianą otoczenia, konieczność przystosowania się do nowego środowiska oraz towarzyszące temu nowe obowiązki mogą niekorzystnie odbić się na psychice małego człowieka.
 
 
© Andrey Kiselev - Fotolia.comO wakacyjnym wypadzie w nieznane marzył chyba każdy. Wysokie szczyty, błękit morza, szum lasów nad jeziorem. Ale nawet spontaniczny wyjazd wymaga pewnego przygotowania. O czym należy pamiętać? Jakie rzeczy ze sobą zabrać? Oto kilka pomocnych rad, dzięki którym wycieczka marzeń nie zamieni się w senny koszmar.
 
 
Podczas każdej wyprawy, zarówno krótkiej, jak i wielodniowej, mamy ze sobą plecak. Niezmiernie ważne jest więc, aby posiadał odpowiednie parametry oraz był wygodny. Jego wybór nie może być zatem przypadkowy.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »