kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Polacy o ciążyPojawienie się na świecie potomstwa to jedno z najważniejszych momentów w życiu. TNS Polska na zlecenie marki dr Bocian sprawdził, co Polacy sądzą na temat ciąży i zakładania rodziny. Jaki jest najlepszy wiek na zajście w ciążę? Ile czasu pary starają się o poczęcie dziecka?
 
 
©  Liaurinko - Fotolia.comTylko około 40 procent Polek zabezpieczna się przed niechcianą ciążą. 12 procent pań sięga po tabletki hormonalne, 20 procent stosuje stosunek przerywany, a około 30-40 procent używa prezerwatyw - wynika ze statystyk. Na rynku tymczasem dostępnych jest wiele różnorodnych metod antykoncepcyjnych, które pozwalają na świadome planowanie rodziny. Jak wybrać metodę zapobiegania ciąży, która odpowiada naszym potrzebom?
 
 
6 września, jak co roku, obchodzony jest Światowy Dzień Antykoncepcji. Inicjatorami tej akcji, wspieranej przez Bayer Schering Pharma, są pozarządowe organizacje międzynarodowe i regionalne. Tegoroczne motto brzmi: „Twoje Życie. Twój Głos. Porozmawiajmy o antykoncepcji."
 
 
20 stycznia Fundacja Dzieci Niczyje przystąpiła do Porozumienia na rzecz upowszechniania edukacji seksualnej dzieci i młodzieży w polskiej szkole. Zrzesza ono organizacje, instytucje i osoby przekonane o tym, że każdy polski uczeń powinien mieć w szkole dostęp do nowoczesnej edukacji seksualnej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»