kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© matka_Wariatka - Fotolia.comZanim skończysz czytać to zdanie, 153 kobiety na świecie zajdą w nieplanowaną ciążę. Pierwszy Światowy Dzień Antykoncepcji, obchodzony 26 września br., dedykowany jest młodym ludziom na całym świecie, którzy dążą do zdobycia dobrego wykształcenia i realizowania zawodowych aspiracji.
 
 
Życie seksualne – i, w konsekwencji, stosowanie środków antykoncepcyjnych, zawsze i wszędzie podlegało silnym presjom moralnym i społecznym, regulacjom prawnym i religijnym. Bez przesady można powiedzieć, że ta sfera ludzkiego życia jest tak kluczowa dla życia społecznego, że rzadko pozostawia się w gestii decyzji jednostki. Zmiany społeczne, które dokonały się w ubiegłym wieku zasadniczo zmieniły dotychczasowy status quo w omawianej dziedzinie. Poniżej przedstawiamy nowe badania dotyczące życia seksualnego i antykoncepcji w Polsce.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »