kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Beck ImperialProblemy z kręgosłupem stały się już chorobą cywilizacyjną, praktycznie każdy miał, ma lub będzie miał problemy z bólem pleców. Siedzący tryb pracy, minimum aktywności fizycznej oraz wady postawy to podstawowe przyczyny problemów z tą istotną częścią ciała. Kobiety w tym wypadku często mają dodatkowy czynnik, negatywnie wpływający na stan grzbietu, szczególnie w odcinku krzyżowym, z powodu obfitego biustu. Piersi, choć jedne z najbardziej pożądanych kobiecych atrybutów, przy źle dobranym biustonoszu mogą powodować silne bóle pleców. Jak radzić sobie z takimi problemami?
 
 
© Tyler Olson - Fotolia.comRak piersi i często wiążąca się z nim amputacja piersi nie muszą oznaczać, że kobieta zostanie jej pozbawiona na zawsze. Pierś można zrekonstruować, włącznie z brodawką jeszcze w trakcie pierwszego zabiegu.
 
 
fot. DaliaJuż po trzydziestym roku życia kobiece piersi stają się mniej jędrne – zaczynają tracić tkankę tłuszczową. Tego procesu niestety nie da się zatrzymać, ale można go znacząco opóźnić. Na różnych etapach życia zmienia się kondycja biustu, ale czas jest nieubłagany. Jak dłużej cieszyć się dobrą kondycją piersi? O poradę zapytaliśmy brafitterkę Dalii, Iwonę Miklusiak.
 
 
fot. DaliaPanie obdarzone małym biustem chciałyby cieszyć się większym jego rozmiarem. Tymczasem ich koleżanki hojniej obdarowane narzekają na bóle kręgosłupa i problemy z doborem odpowiedniego biustonosza. Większy biust potrafi być w życiu codziennym uciążliwy. Jak sprawić, aby pokaźniejsze piersi nie były ciężarem podpowiada brafitterka Dalii, Iwona Miklusiak.
 
 
fot. piękno kontrolowanePragnienie posiadania pięknego i zdrowego ciała sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na operacje plastyczne. Kobiety, jak i mężczyźni poprawiają swój wygląd, po to, aby zbliżyć się do obowiązującego kanonu urody. Jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych jest korekta biustu – na świecie rocznie przeprowadza się około 15 milionów tego typu zabiegów.
 
 
© LanaK - Fotolia.comJędrne i kształtne piersi są dumą i ozdobą kobiety. Nie tylko wzbudzają zainteresowanie u płci przeciwnej, ale przede wszystkim są ważne dla samopoczucia ich właścicielki i akceptacji własnego ciała. Jeśli pomimo specjalistycznych zabiegów, ćwiczeń i pielęgnacji różnymi preparatami wygląd biustu nie jest zadowalający warto zgłosić się do chirurga plastycznego. Operacje powiększania czy modelowania piersi budzą wśród kobiet wiele wątpliwości.
 
 
fot. LupolineIstnieje wiele rodzajów kobiecych biustów. Nie wszyscy wiedzą, że do wybranego kształtu, niezależnie od rozmiaru, pasują tylko określone kroje miseczek. Producenci bielizny poszukując uniwersalnych rozwiązań czasami pomijają pewne fasony, a przez to również kształty piersi, uznając je za nietypowe. Klientki natomiast często nieświadome istniejących zależności za brak dopasowania obwiniają brak odpowiedniego rozmiaru.
 
 
fot. Kris LineW lutym, oprócz Walentynek, jest kilka innych ciekawych świąt – Dzień Pizzy, Europejski Dzień Ofiar Przestępstw, Święto Kotów, Handlowców, Mokradeł. W międzynarodowym kalendarzu najważniejszą rolę odgrywa jednak 4 lutego – Światowy Dzień Walki z Rakiem. W Polsce co roku o nowotworze dowiaduje się około 120 tysięcy osób, a 10 tysięcy kobiet – o raku piersi.
 
 
fot. Kris LinePaździernik to miesiąc profilaktyki raka piersi, najczęstszego nowotworu u kobiet. Każda z nas zna symbol walki z tą chorobą oraz słyszała o takich akcjach jak Marsz Różowej Wstążki, ale czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest profilaktyka? Pamiętaj – odpowiednio wcześnie podjęte działania mogą uratować Ci życie!
 
 
Okres ciąży i karmienia zmieniają biust kobiety. Jego wygląd najczęściej traci na atrakcyjności. Systematyczna i odpowiednia pielęgnacja pomogą zapobiec utrwaleniu się niekorzystnych zmian i szybko przywrócić piersiom dawną formę.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»