kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Yuri Arcurs - Fotolia.comNiemal dla każdej kobiety priorytetem jest, aby pozostać jak najdłużej młodą. Marzymy o promiennej cerze i zdrowej skórze bez zmarszczek. Nie jest żadną tajemnicą, że na atrakcyjny wygląd trzeba zapracować, dlatego wciąż śledzimy i testujemy nowinki kosmetyczne, a gdybyśmy tylko mogły, wydałybyśmy ogromne sumy pieniędzy na wszelkie „środki upiększające"...
 
 
fot. maluchDelikatna skóra niemowlęcia wymaga szczególnej pielęgnacji i ochrony. Często też są z nią problemy, do których zaliczamy m.in. ciemieniuchę, zaczerwienienia czy odparzenia. Warto porzucić eksperymenty kosmetyczne i spróbować domowych i naturalnych metod pielęgnacji skóry naszego maleństwa.
 
 
fot. NantesO tym, że kobiety pochodzą Wenus a mężczyźni z Marsa wiemy już od dawna. A czy zdajemy sobie sprawę z faktu, że mieszkańcy Marsa starzeją się wolniej? Niestety to prawda!
 
 
fot. NantesZima zbliża się wielkimi krokami. O jej nadejściu świadczą nie tylko coraz zimniejsze dni, ale także kondycja naszej cery. Każda kobieta wie, że jest to dla skóry twarzy niezwykle trudny czas, szczególnie dla jej najwrażliwszej części, pod oczami. Odpowiednio dobrane kosmetyki mogą nie tylko osłabić wpływ szkodliwych czynników, ale również sprawić, że nasza cera będzie olśniewająco piękna.
 
 
Która z nas nie pragnie zostać królową sylwestrowej nocy? Pewnie każda kobieta marzy po cichu, aby być tą najpiękniejszą w tak wyjątkowy wieczór. Już na kilka tygodni przed noworocznym balem obmyślamy w jakiej kreacji wystąpić, umawiamy się do fryzjera i kosmetyczki. Ale wszystkie te zabiegi nie ukryją zmęczonej i poszarzałej skóry. Aby olśnić wszystkich swym blaskiem, powinnaś pomyśleć o tym dużo wcześniej!
 
 
Badania wykazały, że ponad połowa kobiet w Polsce nie wie, jaki ma
rodzaj cery, 70% twierdzi, że ma problemy ze skórą, aż 90% nie poddało
testom na typ skóry. Brak umiejętności rozpoznania typu cery i
odpowiedniego dbania o nią jest najczęstszą przyczyną problemów ze
skórą twarzy.
 
 
Opuszczenie szpitala po porodzie jest ogromnym wydarzeniem – każda młoda mama marzy, aby móc jak najwcześniej wrócić ze zdrowym noworodkiem do domu i w domowym zaciszu cieszyć się jego obecnością. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu wszystkich członków rodziny do przyjęcia maleństwa, ponieważ atmosfera w domu, jaką tworzą rodzice oraz ewentualne rodzeństwo będzie miała duży wpływ na rozwój malucha.
 
 
© VIKTORIIA KULISH - Fotolia.comKolagen, jedno z białek wchodzących w skład ludzkiego organizmu jest coraz częściej wykorzystany jako składnik kosmetyków. Funkcja kolagenu zgodna jest z etymologicznym znaczeniem słowa: spajanie - tak można określić rolę, jaką pełni on w ludzkim organizmie. To właśnie za sprawą kolagenu możliwe jest powstawanie tkanek i narządów na bazie pojedynczych komórek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»