kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Veronika Vasilyuk - Fotolia.comNasze włosy, podobnie jak skóra potrzebują specjalnej dbałości, aby były piękne i lśniące. Szczególną uwagę musimy poświęcić im latem, kiedy słońce wyjątkowo silnie je wysusza. Pielęgnację włosów należy dopasować do ich rodzaju. Obecnie na rynku dostępne są szmapony, odżywki i maseczki spełniające wymagania nawet najbardziej wymagającej czupryny. Należy pamiętać również o odpowiednim doborze kosmetyków do układania włosów - żeli, pianek, lakierów i innych. Latem warto zwrócić szczególną uwagę, czy kosmetyki do pielęgnacji czy układania włosów mają filtry UV. Włosy też warto chronić przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych, chociaż nie jest to aż tak istotne jak w przypadku skóry.
 
 
© Nejron Photo - Fotolia.comPo kilku zimowych miesiącach, gdy otulone gęstymi kremami zabezpieczałyśmy skórę przed mrozem, nadchodzi wreszcie wiosna... Dove stworzył na wiosnę cztery nowości - obok pielęgnacji mają one zapewnić przyjemność zmysłom.
 
 
Pierwsze miesiące życia niemowlaka niosą za sobą ogromną odpowiedzialność, nie tylko dla świeżo upieczonej mamy – w zapewnieniu odpowiedniej opieki maluszkowi powinna brać czynny udział cała rodzina. Opanowanie w krótkim czasie wielu praktycznych umiejętności związanych z codzienną pielęgnacją jest nie lada wyzwaniem. Regularna i umiejętna zmiana pieluszki to absolutna podstawa.
 
 
fot. Der-MedWystarczy zmiana temperatury lub pikantna potrawa, aby na Twojej twarzy pojawiło się zaczerwienienie? To znak, że możesz mieć problem z pękającymi naczynkami. Taka cera wymaga szczególnej troski, dlatego podstawy jej pielęgnacji powinniśmy znać niczym abecadło.
 
 
Za oknami jesień, czas długich wieczorów i zmiennej pogody. To także trudny czas dla okularników i ich okularów. Wiedzą oni doskonale, że zaparowania, zabrudzenie czy zarysowanie na powierzchni szkieł bardzo negatywnie wpływają na komfort widzenia. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że wiele z podejmowanych prób czyszczenia niszczy szkła i oprawki. O czym powinniśmy pamiętać, chcąc zapewnić okularom jak najdłuższą trwałość?
 
 
Kąpiel należy do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych każdego maluszka. Ważne jest, aby przebiegała sprawnie i była traktowana jak przyjemna zabawa, a nie przykry obowiązek. Aby było to możliwe należy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów.
 
 
To już trzynasta edycja konkursu, który wyłania najlepsze nowości rynku kosmetycznego w Polsce. Konkurs organizowany jest przez magazyn dla kobiet „Twój Styl”. Znamy już laureatów tegorocznej edycji.
 
 
© Julia Britvich - Fotolia.comZabiegi chirurgii estetycznej ciągle są bardzo drogie – nie na kieszeń przeciętnej Polki. Na szczęście w sukurs przychodzą nam producenci kosmetyków, dzięki którym możemy wyglądać znacznie młodziej nie rujnując przy tym domowego budżetu.
 
 
© Gert Vrey - Fotolia.comWcześniakiem nazywamy dziecko, które przyszło na świat przed 37 tygodniem ciąży. Taki maluszek nie może w pełni funkcjonować poza łonem matki, dlatego też wymaga specjalnej troski i szczególnej uwagi.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»