kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

W styczniu 2008 roku Komitet Wykonawczy GINA (Global Initiative for Asthma - Światowa Inicjatywa na rzecz Zwalczania Astmy) powołał zespół, który miał opracować standardy leczenia u dzieci chorych na astmę. Owocem pracy zespołu jest „Międzynarodowa strategia diagnostyki i leczenia astmy u dzieci poniżej 5 roku życia".
 
 
Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski zwrócił się minister Ewy Kopacz z prośbą o pilne rozpatrzenie problemów dzieci wymagających wysokospecjalistycznego, głównie kardiochirurgicznego leczenia i zagwarantowanie im możliwości pełnej realizacji ich praw do ochrony zdrowia.
 
 
fot. inkubatordlaimid.org.plInstytut Matki i Dziecka rozpoczął akcję sprzedaży kartek świątecznych, z której dochód będzie przeznaczony na zakup specjalistycznego sprzętu do intensywnej opieki dla małych dzieci. Kolekcja została zaprojektowana przez Jolantę Karwowską, stylistkę firmy Belvedere.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»