kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Hegos MilanoKlucz do szczęścia tkwi w idealnie dobranych i pięknych butach – taki oto morał można by przywołać w kontekście słuchanej w dzieciństwie bajki o Kopciuszku. Włoska marka Hego’s zdaje się kierować tym przesłaniem – trudno bowiem nie pomyśleć o bajkowej postaci, patrząc na najnowszą kolekcję jesiennych butów dla kobiet tej marki.
 
 
Projektanci już pokazują na wybiegach wiosenno-letnie kolekcje, a przed nami przecież jeszcze sylwestrowo-karnawałowe szaleństwa. Srebrne dodatki, piórka, <a id="a_nsitsp_2">buty</a> z odkrytymi palcami, cekiny czy właściwa balom studniówkowym elegancja?
 
 
Jesienno - zimowa kolekcja Prima Mody kolorystyką i kształtem obuwia nawiązuje do modnego w tym sezonie stylu lat 80-tych. Jest kobieca i elegancka, choć nie brakuje w niej modeli dla miłośniczek ekstrawagancji.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »