kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© fotografiche.eu - Fotolia.comŻylaki to poważny i wstydliwy kłopot większości społeczeństwa. To problem medyczny, wynikający z siedzącego trybu życia, braku ruchu, ale też związany ze stojącą pracą, ciążą czy terapią hormonalną. Jak zapobiegać żylakom i jak skutecznie z nimi walczyć?
 
 
fot. PajączkiPajączki na nogach to problem wielu kobiet. Pojawienie się na skórze charakterystycznych czerwonych niteczek to jednak nie tylko defekt kosmetyczny - może to być początek kłopotów w związanych z niewydolnością żył kończyn dolnych. Jak walczyć z tym problemem?
 
 
© Valua Vitaly - Fotolia.comProblem pękających naczynek to zmora wielu kobiet i mężczyzn. Czerwone lub niebieskie niteczki mogą pojawiać się na naszej twarzy, ramionach i nogach. Skąd biorą się charakterystyczne pajączki? Czy można zapobiegać ich powstaniu? Jak raz na zawsze pozbyć się tego szpecącego problemu?
 
 
© konradbak - Fotolia.comCera naczynkowa charakteryzuje się powstającymi licznie podskórnymi pajączkami, zaczerwienieniem w okolicach nosa, policzków i brody. Nawet przy odrobinie alkoholu, niewielkiej zmianie temperatury czy wizycie w saunie pojawiają się powyższe objawy. Cera tego typu wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.
 
 
fot. iqmedispa.plJesień to najlepsza pora na poddanie się zabiegom redukcji rumienia. Umiarkowana pogoda oraz niezbyt silne promieniowanie słoneczne służą terapii skóry naczynkowej i przyspieszają efekty zabiegu.
 
 
fot. www.emo-farm.plWakacje to czas, gdy pokazujemy nogi i chcemy, by wyglądały pięknie i zdrowo. Podpowiadamy, jak sprawić, by prezentowały się jak najlepiej!
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »