kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. wodadladziecka.plChociaż w opinii specjalistów dzieci karmionych piersią nie sposób przekarmić, to jednak maluchy mające spory apetyt mogą mieć w przyszłości problemy z nadwagą. Okazuje się, że kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych już od pierwszych chwil życia, ma niebagatelny wpływ na późniejsze przyzwyczajenia smyka.
 
 
Dzieci cierpią na cukrzycę wywołaną zniszczeniem bądź niewydolnością komórek trzustki, odpowiedzialnych za produkcję i wydzielanie insuliny. Ten rodzaj cukrzycy określa się mianem cukrzycy typu 1, insulinozależnej lub cukrzycą wieku młodzieńczego.
 
 
© Mark Stout - Fotolia.comW Polsce przybywa z każdym rokiem otyłych nastolatków. Z tego względu Główny Inspektorat Sanitarny zamierza walczyć z niezdrowymi przekąskami, które sprzedawane są w szkolnych sklepikach, a po które tak chętnie sięgają dzieci i młodzież. Ze szkolnych sklepików mają zniknąć chipsy, batoniki i napoje gazowane, a zastąpi je zdrowa żywność - pisze "Polska".
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»