kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. OpaleniznaKażda z nas chciałaby, aby pięknie opalona skóra miała oliwkową, złotą czy brzoskwiniową barwę jak najdłużej. Opalenizna może mieć różne odcienie, ale niestety każda z nich szybko znika. Jakie zabiegi zastosować, aby ta wakacyjna pamiątka pozostała z nami dłużej niż miesiąc?
 
 
fot. makijaż w pełnym słońcuNareszcie możemy się cieszyć piękną, letnią pogodą. Jak podkreślić naszą urodę w czasie upalnych dni? Jak powinien wyglądać makijaż w pełnym słońcu? Jakich błędów nie popełniać i jak przygotować cerę na działanie promieni słonecznych? Na te i inne pytania odpowiada Agnieszka Broda - wizażystka, właścicielka i dyrektor kreatywna Biar Beauty Group.
 
 
© Lev Dolgatsjov - Fotolia.comNiewiele było słońca tego lata, więc jeśli już udało nam się ozłocić nieco skórę, warto dołożyć starań, aby zatrzymać opaleniznę na nieco dłużej. Jak to zrobić?
 
 
Potrzebujesz jedynie 30 minut - tyle przeciętnie trwa zabieg, podczas którego kosmetyczka pistoletem do malowania ciała nakłada na nie płyn opalający w postaci delikatnej mgiełki. Zabieg jest przyjemny i bezpieczny.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »