kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. OpaleniznaKażda z nas chciałaby, aby pięknie opalona skóra miała oliwkową, złotą czy brzoskwiniową barwę jak najdłużej. Opalenizna może mieć różne odcienie, ale niestety każda z nich szybko znika. Jakie zabiegi zastosować, aby ta wakacyjna pamiątka pozostała z nami dłużej niż miesiąc?
 
 
fot. makijaż w pełnym słońcuNareszcie możemy się cieszyć piękną, letnią pogodą. Jak podkreślić naszą urodę w czasie upalnych dni? Jak powinien wyglądać makijaż w pełnym słońcu? Jakich błędów nie popełniać i jak przygotować cerę na działanie promieni słonecznych? Na te i inne pytania odpowiada Agnieszka Broda - wizażystka, właścicielka i dyrektor kreatywna Biar Beauty Group.
 
 
© Lev Dolgatsjov - Fotolia.comNiewiele było słońca tego lata, więc jeśli już udało nam się ozłocić nieco skórę, warto dołożyć starań, aby zatrzymać opaleniznę na nieco dłużej. Jak to zrobić?
 
 
Potrzebujesz jedynie 30 minut - tyle przeciętnie trwa zabieg, podczas którego kosmetyczka pistoletem do malowania ciała nakłada na nie płyn opalający w postaci delikatnej mgiełki. Zabieg jest przyjemny i bezpieczny.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»