kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. OpaleniznaKażda z nas chciałaby, aby pięknie opalona skóra miała oliwkową, złotą czy brzoskwiniową barwę jak najdłużej. Opalenizna może mieć różne odcienie, ale niestety każda z nich szybko znika. Jakie zabiegi zastosować, aby ta wakacyjna pamiątka pozostała z nami dłużej niż miesiąc?
 
 
fot. Ulia Koltyrina - Fotolia.comŚwieci słońce i lato w pełni, więc wszyscy z radością udają się na plażę, aby wykorzystać ciepłe dni dla zregenerowania sił i nabrania energii. Wszyscy doskonale wiemy, jak należy się chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, że należy stosować odpowiednie kremy z filtrami UV. Niektóre osoby jednak pomimo wszystkich środków zapobiegawczych nie mogą w pełni cieszyć się latem, gdyż mają uczulenie na słońce.
 
 
fot. elevation.plSkóra to największy, ale też jeden z najważniejszych organów całego organizmu. Nie tylko chroni przed szeregiem niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego, do jej podstawowych zadań należy również termoregulacja. Dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej właściwą pielęgnację, zwłaszcza podczas słonecznych i upalnych letnich miesięcy.
 
 
fot. przepis na piekna majowkeJuż za kilka dni będziemy się cieszyć z majowego wypoczynku - przed nami długi majowy weekend. Warto wykorzystać ten czas na troskę o zdrowie. Majówka to bowiem świetny moment, aby zadbać o formę i stan cery, czy wreszcie o dietę.
 
 
fot. RakoobronaKiedy za oknem aura nie sprzyja, wiele osób decyduje się na korzystanie z solarium. Regularne opalanie się w ten sposób może doprowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem. Dla osób przed 35. rokiem życia, które korzystają z solarium bardzo często, ryzyko zachorowania na czerniaka skóry wzrasta nawet dwukrotnie.
 
 
©  Rido - Fotolia.comNic tak nie poprawia nastroju, jak słoneczny i ciepły dzień. Bez słońca nie byłoby życia, jednak jego promieniowanie ma także negatywne działanie. Odbija się ono przede wszystkim na naszym zdrowiu, przyśpieszając procesy starzenia skóry. Czy można się przed nim uchronić i rozpocząć bezpieczne plażowanie?
 
 
© Sandra Cunningham - Fotolia.comPrawie każdy chce latem cieszyć się złocistym odcieniem skóry i uniknąć ubocznych skutków opalania. Jeżeli nie będziemy odpowiednio chronić skóry w czasie kąpieli słonecznych, stanie się ona wysuszona i szorstka. W opalaniu winniśmy zachować umiar i przestrzegać kilku istotnych zasad.
 
 
© Subbotina Anna - Fotolia.comCoraz chętniej myślimy o zbliżających się wakacjach. Słońce, za którym tak tęsknimy, wysusza jednak skórę i przyspiesza proces jej starzenia. Już dziś warto pomyśleć jak przygotować cerę do większej ekspozycji na słońce. Z pomocą mogą przyjść zabiegi kosmetyczne, które koncentrują się na nawilżeniu i regeneracji skóry.
 
 
© Aleksandar Todorovic - Fotolia.comWarunki atmosferyczne nie pozostają bez wpływu na naszą cerę, która po długiej w tym roku zimie mogła stać się szara i pozbawiona blasku. Zmienna kwietniowa aura może równie niekorzystnie wpływać na stan skóry twarzy. To dobry moment, aby zadbać o cerę i wybrać odpowiednią pielęgnację, aby cieszyć się gładką i promienna skórą twarzy.
 
 
© Foxy_A - Fotolia.comWielkimi krokami zbliżają się wakacje, okres w którym każdy z nas marzy o leniuchowaniu na słońcu i pięknej ciemnobrązowej opaleniźnie. Rozkoszując się kąpielami słonecznymi często zapominamy o tym jak groźne dla skóry są pierwsze promienie słoneczne. Oto kilka porad jak bezpiecznie opalać się, aby nasza skóra nabrała brązowego odcienia i zachowała zdrowy wygląd.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»