kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Argania i czarnuszkaAtopowe Zapalenie Skóry (AZS) jest chorobą przewlekłą i dziedziczną. W okresie zimowym szczególnie dokuczliwie daje o sobie znać – w tym czasie zwykle nasilają się objawy choroby. Dla skóry osoby chorej na AZS to ciężki czas, wymagający odpowiedniego postępowania. Włączenie do diety i pielęgnacji olejów z arganii i czarnuszki może przynieść ulgę cierpiącym na to schorzenie.
 
 
© Kathleen Rekowski - Fotolia.comNiegdyś uważano go za tłuszcz, który ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Olej rzepakowy, bo o nim mowa, „oskarżano” o obecność szkodliwego kwasu erukowego. Dziś olej ten, określany mianem „oliwki północy” jest jednym z najzdrowszych tłuszczów roślinnych – został całkowicie pozbawiony niepożądanych substancji. Olej rzepakowy rekomenduje się obecnie jako wartościowy zamiennik oliwy z oliwek.
 
 
© Ewa Brozek - Fotolia.comSzorstka, wysuszona, zmęczona skóra – która z nas tego nie zna? Nasza skóra potrzebuje nie tylko specjalnej pielęgnacji, ale także musimy dostarczać niezbędnych dla jej regeneracji składników wraz z pożywieniem. Latem, kiedy narażona jest na wysuszenie przez nadmierną ekspozycję na słońce, powinniśmy o nią zadbać z jeszcze większą uwagą.
 
 
Strony: [1]