kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Firanka haftowana odpasowana 20336 Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A.Jak stworzyć piękną i funkcjonalną dekorację okna? Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które mają za zadanie upiększyć nasze okna, co może stwarzać wrażenie, że to bardzo trudne zadanie. Jak wybrać odpowiednie firanki i zasłony? Oto kilka porad, które mogą pomóc w aranżacji.
 
 
fot. franc-gardinerIm bliżej święta, tym chętniej sięgamy po zimowe aranżacje wnętrz. Okazuje się, że moda na biel nie przemija. Ta barwa jest nie tylko ponadczasowa, ale też i elegancka, a przy tym pozwala na ogromne możliwości w zestawianiu dodatków. To właśnie one odpowiednio dobrane decydują na charakterze wnętrza. Białe wnętrze ubrane w ciepłe dodatki? Czemu nie!
 
 
fot. franc-gardinerSezon jesienno-zimowy sprzyja oddawaniu się błogiemu lenistwu w miękkim fotelu, zwłaszcza gdy za nami stresujący dzień. Na ten najchłodniejszy czas w roku warto zadbać o odpowiednie przygotowania także we wnętrzach. Kiedy za oknem deszcz i zimny wiatr można pomyśleć o ozdobieniu okien roletami w kolorach ziemi, które stanowią dodatkową warstwę zatrzymującą ciepło.
 
 
fot. zamszowy szyk lotariPo męczącym dniu w pracy chcemy oddać się błogiemu wypoczynkowi we wnętrzach, które będą dopasowane do naszych potrzeb. Jedni lepiej odpoczywają w nowoczesnych, minimalistycznych pokojach, inni pragną klasycznych rozwiązań. Elementem łączącym jest chęć relaksu, zwłaszcza kiedy za oknem zimno i ponuro. Jak stworzyć wnętrze, które jesienią stanie się stylowe i domowe zarazem?
 
 
fot. LotariOkna we wnętrzu bez wątpienia skupiają na sobie wzrok gości. Aranżując pomieszczenia nie traktujmy ich po macoszemu - poświęćmy im należytą uwagę, aby były jego dekoracją, podkreślając wyjątkowy charakter domowników i całej stylizacji.
 
 
fot. SokółkaSą domy, które swoją urodą budzą podziw nawet wśród przypadkowych przechodniów. Często ważnym elementem ich urody są piękne okna. Jakie mamy obecnie możliwości i jakie są ceny „okien z charakterem”?
 
 
fot. ggPielęgnacja i konserwacja okien wykonanych z PCV nie jest specjalnie trudna, niemniej trzeba im poświęcić trochę czasu i uwagi, aby dłużej cieszyć się ich estetycznym wyglądem i funkcjonalnością.
 
 
©  Dmitry Pistrov - Fotolia.comMinęły już czasy, kiedy na wszystkich polskich oknach wisiały jednakowe, siatkowe firanki i lniane zasłony. Dziś coraz częściej zastępują je rolety, a firanki i zasłony – jeśli je mamy – pełnią tylko dekoracyjną rolę. Asortyment tkanin zasłonowych i firan w sklepach jest bardzo duży, ale przy wyborze powinniśmy brać pod uwagę kilka kryteriów:
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »