kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Firanka haftowana odpasowana 20336 Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A.Jak stworzyć piękną i funkcjonalną dekorację okna? Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które mają za zadanie upiększyć nasze okna, co może stwarzać wrażenie, że to bardzo trudne zadanie. Jak wybrać odpowiednie firanki i zasłony? Oto kilka porad, które mogą pomóc w aranżacji.
 
 
fot. franc-gardinerIm bliżej święta, tym chętniej sięgamy po zimowe aranżacje wnętrz. Okazuje się, że moda na biel nie przemija. Ta barwa jest nie tylko ponadczasowa, ale też i elegancka, a przy tym pozwala na ogromne możliwości w zestawianiu dodatków. To właśnie one odpowiednio dobrane decydują na charakterze wnętrza. Białe wnętrze ubrane w ciepłe dodatki? Czemu nie!
 
 
fot. franc-gardinerSezon jesienno-zimowy sprzyja oddawaniu się błogiemu lenistwu w miękkim fotelu, zwłaszcza gdy za nami stresujący dzień. Na ten najchłodniejszy czas w roku warto zadbać o odpowiednie przygotowania także we wnętrzach. Kiedy za oknem deszcz i zimny wiatr można pomyśleć o ozdobieniu okien roletami w kolorach ziemi, które stanowią dodatkową warstwę zatrzymującą ciepło.
 
 
fot. zamszowy szyk lotariPo męczącym dniu w pracy chcemy oddać się błogiemu wypoczynkowi we wnętrzach, które będą dopasowane do naszych potrzeb. Jedni lepiej odpoczywają w nowoczesnych, minimalistycznych pokojach, inni pragną klasycznych rozwiązań. Elementem łączącym jest chęć relaksu, zwłaszcza kiedy za oknem zimno i ponuro. Jak stworzyć wnętrze, które jesienią stanie się stylowe i domowe zarazem?
 
 
fot. LotariOkna we wnętrzu bez wątpienia skupiają na sobie wzrok gości. Aranżując pomieszczenia nie traktujmy ich po macoszemu - poświęćmy im należytą uwagę, aby były jego dekoracją, podkreślając wyjątkowy charakter domowników i całej stylizacji.
 
 
fot. SokółkaSą domy, które swoją urodą budzą podziw nawet wśród przypadkowych przechodniów. Często ważnym elementem ich urody są piękne okna. Jakie mamy obecnie możliwości i jakie są ceny „okien z charakterem”?
 
 
fot. ggPielęgnacja i konserwacja okien wykonanych z PCV nie jest specjalnie trudna, niemniej trzeba im poświęcić trochę czasu i uwagi, aby dłużej cieszyć się ich estetycznym wyglądem i funkcjonalnością.
 
 
©  Dmitry Pistrov - Fotolia.comMinęły już czasy, kiedy na wszystkich polskich oknach wisiały jednakowe, siatkowe firanki i lniane zasłony. Dziś coraz częściej zastępują je rolety, a firanki i zasłony – jeśli je mamy – pełnią tylko dekoracyjną rolę. Asortyment tkanin zasłonowych i firan w sklepach jest bardzo duży, ale przy wyborze powinniśmy brać pod uwagę kilka kryteriów:
 
 
Strony: [1]