kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. PrezentMarzen.com23 czerwca przypada Dzień Ojca. W ostatnich latach ten dzień zyskał popularność podobną do Dnia Matki, co sprawiło, że Polacy chcą z tej okazji obdarowywać ojców oryginalnymi podarkami. Jaki prezent wybrać, aby ten dzień stał się wyjątkowy? W modzie są prezenty w formie przeżyć.
 
 
© Aleksandar Todorovic - Fotolia.comSuperman, zaangażowany ojciec czy sponsor? Jaka jest wiodąca rola współczesnego mężczyzny? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwało internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Zobacz, jak tę kwestię widzą panie, a jak panowie.
 
 
© Foxy_A - Fotolia.comPolscy ojcowie rzadko się uśmiechają, bo nie pozwala im na to stan zdrowia ich zębów. To, że panowie bardziej tchórzą przed pójściem do stomatologa niż ich partnerki to żadna nowość. I chociaż mężczyzna bywa kojarzony z siłą i odwagą to jednak w gabinecie stomatologicznym porzuca skórę drapieżnego lwa i staje się małym, wystraszonym kotem. Tak wystraszonym, że aż 11 proc. panów w ogóle nie odwiedza dentysty.
 
 
© goodluz - Fotolia.comW ciągu kilkunastu ostatnich lat sprawa godzenia życia zawodowego z prywatnym znalazła się w centrum europejskiej polityki związanej z zatrudnieniem i rodziną. Prowadzone do tej pory badania skupiały się na kobietach - głównie dlatego, że udział kobiet w życiu ekonomicznym i na rynku pracy powoli, ale systematycznie rośnie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »