kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. PrezentMarzen.com23 czerwca przypada Dzień Ojca. W ostatnich latach ten dzień zyskał popularność podobną do Dnia Matki, co sprawiło, że Polacy chcą z tej okazji obdarowywać ojców oryginalnymi podarkami. Jaki prezent wybrać, aby ten dzień stał się wyjątkowy? W modzie są prezenty w formie przeżyć.
 
 
© Aleksandar Todorovic - Fotolia.comSuperman, zaangażowany ojciec czy sponsor? Jaka jest wiodąca rola współczesnego mężczyzny? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwało internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Zobacz, jak tę kwestię widzą panie, a jak panowie.
 
 
© Foxy_A - Fotolia.comPolscy ojcowie rzadko się uśmiechają, bo nie pozwala im na to stan zdrowia ich zębów. To, że panowie bardziej tchórzą przed pójściem do stomatologa niż ich partnerki to żadna nowość. I chociaż mężczyzna bywa kojarzony z siłą i odwagą to jednak w gabinecie stomatologicznym porzuca skórę drapieżnego lwa i staje się małym, wystraszonym kotem. Tak wystraszonym, że aż 11 proc. panów w ogóle nie odwiedza dentysty.
 
 
© goodluz - Fotolia.comW ciągu kilkunastu ostatnich lat sprawa godzenia życia zawodowego z prywatnym znalazła się w centrum europejskiej polityki związanej z zatrudnieniem i rodziną. Prowadzone do tej pory badania skupiały się na kobietach - głównie dlatego, że udział kobiet w życiu ekonomicznym i na rynku pracy powoli, ale systematycznie rośnie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»