kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© clamon - Fotolia.comPoczątek jesieni to najlepsza pora na porządki na warzywnych grządkach oraz w sadzie. Jesień to także czas największych zbiorów owoców i warzyw. Dobra pogoda zbliża wszelkim pracom, których potrzebują nasze przydomowe warzywniaki i owocowe drzewka.
 
 
© dhipadas - Fotolia.comZalegające liście i odpady to jesienią zmora każdego właściciela ogrodu. Chociaż złota polska jesień ma swoje uroki, to jednak w ogrodzie potrafi przysporzyć sporo pracy. Jak szybko i skutecznie uprzątnąć nasz zieleniec?
 
 
fot. BuszremO tym, czy uda nam się zrealizować marzenia o idealnym domu i przestrzeni wokół niego, w głównej mierze decyduje projekt. Jego przygotowanie to gwarancja efektu estetycznego, ale także poszanowanie kompozycji otoczenia i optymalna funkcjonalność miejsca.
 
 
fot. infowire.plSamowolna wycinka drzew jest obwarowana w Polsce wysokimi karami. Ubiegłoroczna nowelizacja prawa przyniosła jednak niższe opłaty za tego typu działanie. Zmniejszono ponadto kary za nieuprawnione usunięcie, ale w przypadku niektórych drzew nadal obowiązuje zezwolenie na wycinkę.
 
 
fot. Husqvarna ABŻywopłot to doskonała zielona dekoracja, ale też i ochrona dla domu przed hałasem czy zanieczyszczeniami. Aby móc cieszyć się jego pięknem, należy właściwie dbać o żywopłot. Wymaga on regularnego przycinania odpowiednimi narzędziami, które adresowane są do tych prac.
 
 
fot. GARDENAWiększość z nas marzy o pięknym ogrodzie, w którym oczy cieszą wielobarwne kwiaty, które wprowadzają do naszego otoczenia świeżość i energię. Nie zawsze możemy cieszyć się własnym ogrodem. W tej sytuacji warto pomyśleć o stworzeniu mini-zieleńca w domowym zaciszu. Jak stworzyć własną kompozycję kwiatową w doniczce, podpowiada GARDENA.
 
 
fot. GARDENAOgród jest bez wątpienia wizytówką naszego domu i zwykle idealnym miejscem do wypoczynku. Jeśli chcemy stworzyć wymarzony zieleniec, możemy wybrać spośród kilku typów ogrodów, które będą odzwierciedlać gusta, potrzeby oraz oczekiwania ogrodników. Jak urządzić ogród idealny, podpowiada marka GARDENA.
 
 
fot. GARDENAJeśli zdecydowaliśmy się w naszym ogrodzie na montaż automatycznego systemu nawadniania, musimy pamiętać, że wymaga on szczególnego traktowania zimą. Wraz z pracami przygotowującymi nasz trawnik do najchłodniejszej pory roku, należy zadbać o odpowiednią konserwację systemu. Jak zabezpieczyć system nawadniania podpowiada GARDENA.
 
 
fot. GARDENAW tym roku aura wyjątkowo sprzyja jesiennym pracom w ogrodzie. To ważny czas, jeśli chcemy odpowiednio przygotować nasz zieleniec do najzimniejszej pory roku i przy okazji mieć mniej dodatkowych obowiązków wiosną. GARDENA podpowiada jak ułatwić sobie jesienne prace porządkowe w ogrodzie.
 
 
fot. Donice GalicjaDonice są obecne w wielu ogrodach. Odpowiednio wkomponowane w przestrzeń ogrodu, są piękną ozdobą zielonych terenów. Ogrodowe donice o różnorodnych kształtach i formach, gładkie lub z wyraźnie wyróżnionym rysunkiem można ustawiać samodzielnie lub tworzyć ciekawe zestawienia z umieszczonym w nich roślinami.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»