kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Omlet z żółtym serem_MSM MońkiWraz z rozpoczęciem roku akademickiego ruszają też kulinarne eksperymenty w studenckich mieszkaniach. Czy tani i szybki posiłek żaka zawsze musi sprowadzać się do tostów i ziemniaków na tysiąc sposobów? Oto kilka pomysłów na tanie i pożywne obiady studenckie.
 
 
fot. Kuskus z wołowiną. KnorrKuskus to małe okrągłe ziarenka, które po zalaniu wodą pęcznieją i po krótkim czasie są gotowe do spożycia. To odmiana kaszy, która coraz częściej gości na naszych stołach. Jej ogromną zaletą jest szybkość przygotowania i przyjemny smak. Jak szybko wyczarować pyszny obiad z dodatkiem kaszy kuskus podpowiada Piotr Murawski, szef kuchni Knorr.
 
 
fot. MSM MońkiKiedy za oknem pojawiają się pierwsze oznaki jesieni, czas na zmiany w codziennym jadłospisie. Jeśli szukamy bardziej sycących i treściwych dań, dobrym pomysłem na obiad dla całej rodziny mogą być zapiekanki. To danie nie może obyć się bez sera żółtego. Oto przepis na zapiekankę po nelsońsku.
 
 
Osoby, które mają mało czasu na gotowanie obiadu wcale nie muszą z tego rezygnować. Wystarczy wykorzystać nowoczesne funkcje i rozwiązania w urządzeniach AGD, które pozwolą gotować szybciej!
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »