kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Luana Rigolli - Fotolia.comWiększość Polaków akceptuje opalanie się w stroju topless, przeważają w tej grupie mężczyźni, przeciwni zaś są ludzie starsi. Natomiast nudyzm nie jest akceptowany w Polsce. Mało osób przyznaje się do tego rodzaju opalania. To wyniki sierpniowego badania CBOS.
 
 
© Stanislav Komogorov - Fotolia.comJaki rodzaj plażowania preferujesz? W bikini czy toples? Są tacy, którzy wybierają całkowitą nagość. Większości z nas naturyści kojarzą się z piosenką śpiewaną przez Zbigniewa Wodeckiego. Tymczasem najczęściej mamy o nich mylne wyobrażenia.
 
 
Paryż walczy z golizną – merostwo zamierza wydać zakaz opalania się na brzegach Sekwany bez staników. To nie wszystko, bo i stringi będą niemile widziane. Miłośnicy naturyzmu też nie będą mieli czego szukać we francuskiej stolicy – donosi „Le Parisien” w sobotnim wydaniu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »