kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. dzieckoOd września przyszłego roku wszystkie pięcioletnie przedszkolaki będą uczyć się języka obcego. W 2017 roku obowiązek ten obejmie też młodsze dzieci. Czy wprowadzenie edukacji językowej tak wcześnie ma sens? Czy przedszkola są przygotowane na zmiany związane z obowiązkową nauką języków obcych?
 
 
© Artur Marciniec - Fotolia.comPolacy kochają seriale. Te najchętniej oglądane potrafią jednorazowo przyciągnąć przed telewizory nawet po kilkaset tysięcy widzów. Seriale, zwłaszcza te zagraniczne, mogą stanowić bardzo przyjemną, ale i edukacyjną rozrywkę. Wystarczy zrezygnować z polskiego lektora i wsłuchać się w język Szekspira czy Balzaka. Eksperci PONS, marki promującej edukacyjne walory produkcji filmowych radzą, aby już teraz zmienić swoje przyzwyczajenia i z bezproduktywnego siedzenia przed telewizorem uczynić pożyteczne lekcje nauki języka obcego.
 
 
© Springfield Gallery - Fotolia.comZ każdym rokiem rośnie popularność samodzielnie organizowanych zagranicznych podróży. Wakacje zaplanowane we własnym zakresie przynoszą wiele korzyści – pozwalają na bezpośredni kontakt z mieszkańcami odwiedzanego kraju, ich tradycjami i kultura, ale również wspierają naukę języka obcego. Jeżeli zdecydujemy na takie rozwiązanie, winniśmy jednak odpowiednio przygotować się do takiej eskapady.
 
 
Niejeden rodzic zadaje sobie pytanie czy nauka kilkunastomiesięcznego dziecka nie jest stratą czasu i źródłem stresu dla niemowlaka. Badania naukowe dostarczają jednak przekonujących dowodów i wyjaśniają wątpliwości rodziców.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»