kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Jacek Chabraszewski - Fotolia.comKolejna rozmowa z nastoletnią córką skończyła się trząśnięciem drzwiami? Martwisz się o syna gimnazjalistę, który woli zamknąć się w pokoju niż przyznać do własnych problemów? Trudno przypuszczać, że więcej niż własna matka o dziecku może wiedzieć jego... dentysta. Stan zębów wskaże czasem więcej problemów niż przeczytany potajemnie pamiętnik.
 
 
fot. FDNProblemy z nauką, kłótnie ze znajomymi, nieporozumienia z cz łonkami rodziny. Każdy z nas pamięta, jakie trudności rodził okres dorastania. Kłopoty nastolatków są wciąż niemal takie same. Od kilku lat mogą się nimi podzielić z anonimowymi powiernikami. Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 pomaga setkom dzieci dziennie. A potrzebujących pomocy jest kilka tysięcy każdego dnia.
 
 
© Ned White - Fotolia.com„Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot” – jak wiele prawdy jest w tym popularnym stwierdzeniu najlepiej wiedzą rodzice nastolatków. Do codziennych batalii o nie odrobione lekcje i bałagan w pokoju często dochodzi jeszcze obawa o to, że nasze dziecko zacznie sięgać po używki: papierosy, alkohol i – niestety coraz częściej – narkotyki.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»