kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Crispy NaturalNiska temperatura i słabe nasłonecznienie sprawiają, że zimą chętniej przesiadujemy przed telewizorem czy komputerem. Wychodząc na zewnątrz ubieramy się na tzw. „zimową oponkę”. Czas porzucić koc i kanapę. Przedstawiamy 5 sposobów, aby pozbyć się „nadbagażu” przed letnim sezonem.
 
 
fot. Jak pomóc dziecku z nadwagą. FotoliaW Polsce już piąty chłopiec i co siódma dziewczynka w wieku szkolnym cierpi z powodu nadmiernych kilogramów. Drastycznie rośnie liczba dzieci, które mają nadwagę. Głównymi przyczynami tej sytuacji jest brak aktywności fizycznej i niewłaściwe nawyki żywieniowe już u najmłodszych. Jak pomóc dziecku walczyć z nadwagą, podpowiada mgr Monika Ciszek-Skwierczyńska, psychodietetyk koordynator programu leczenia zaburzeń odżywiania w centrum La Fuente w Szczyrku.
 
 
fot. Odchudzający balonWalka z otyłością to trudny proces, który wymaga zaangażowania i determinacji. Nie zawsze te zmagania przynoszą efekty, zwłaszcza, kiedy liczymy na kolejną „dietę cud” i zapominamy o aktywności fizycznej. Jeżeli chcemy pozbyć się nadmiernych kilogramów, powinniśmy pomyśleć również o konsultacji lekarskiej. Możliwe, że jednym z rozwiązań będzie umieszczenie w żołądku specjalnego balonu.
 
 
fot. Sen a otyłośćSen i apetyt są ściśle ze sobą powiązane. Okazuje się, że nawet jedna nieprzespana noc może mieć związek z przybieraniem na wadze. Zdaniem naukowców, niedobór snu może prowadzić do rozregulowania apetytu oraz nadmiernego objadania się.
 
 
fot. @ otyłość_33732408_ChaotiC_PhotographY - Fotolia.comCoraz częściej otyłość staje się problemem dzieci. W Polsce już piąty chłopiec i co siódma dziewczynka w wieku szkolnym cierpi z powodu nadmiernych kilogramów. Jak pomóc otyłemu dziecku, podopowiada rodzicom Konrad Gaca - trener, ekspert do spraw żywienia.
 
 
fot. @ otyłość_33732408_ChaotiC_PhotographY - Fotolia.comDziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z Otyłością. Ten problem staje się alarmujący – według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Europie mamy do czynienia z otyłością, która osiągnęła rozmiary epidemii. W Polsce z nadwagą zmaga się co drugi rodak, a co piąty jest otyły.
 
 
fot. FBOŚWraz z rozpoczęciem roku szkolnego powraca kwestia „śmieciowego jedzenia”, które jest obecne w szkolnych sklepikach, a które zagraża zdrowiu i wydajności umysłu naszych dzieci – ostrzega Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Jak odzwyczaić dzieci od jedzenia w szkołach chipsów, batoników czy rogalików z kremem?
 
 
fot. warzywa i płaski brzuchKażda z nas chce się cieszyć płaskim brzuchem, zwłaszcza jeśli myśli o założeniu bikini. Zamiast decydować się na pareo i wybierać wyludnione plaże, czas decydować się na dietę, która przybliży do osiągnięcia celu – płaskiego brzucha. Dzięki pięciu prostym zasadom zmiana rozmiaru będzie możliwa jeszcze w tym wakacyjnym sezonie.
 
 
fot. @ dieta_14144263_ Gorilla - Fotolia.comKażdy kto choć raz walczył z nadmiernymi kilogramami wie, że pozbycie choć tłuszczyku nie jest procesem łatwym i wymaga czasem bardzo wielu wyrzeczeń. Godziny spędzone w siłowniach, klubach fitness i restrykcyjna dieta przynoszą efekty, ale nie zawsze takie, jak sobie wymarzyliśmy. Jeśli tkanka tłuszczowa na brzuchu czy udach wciąż spędza sen z powiek, można siegnąć po metody, które pozwalają na pozbycie się zbędnych kilogramów szybko i skutecznie.
 
 
fot. odchudzanieWiosna i lato to zwykle czas gorączkowej walki z nadmiernymi kilogramami, których wielu z nas chce się pozbyć przed wyjściem na plażę. Nie zawsze dobieramy do tej walki właściwe „narzędzia”. Tymczasem droga do szczupłej sylwetki wiedzie przez dietę połączoną z aktywnością fizyczną oraz suplementację.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»