kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Crispy NaturalNiska temperatura i słabe nasłonecznienie sprawiają, że zimą chętniej przesiadujemy przed telewizorem czy komputerem. Wychodząc na zewnątrz ubieramy się na tzw. „zimową oponkę”. Czas porzucić koc i kanapę. Przedstawiamy 5 sposobów, aby pozbyć się „nadbagażu” przed letnim sezonem.
 
 
fot. Jak pomóc dziecku z nadwagą. FotoliaW Polsce już piąty chłopiec i co siódma dziewczynka w wieku szkolnym cierpi z powodu nadmiernych kilogramów. Drastycznie rośnie liczba dzieci, które mają nadwagę. Głównymi przyczynami tej sytuacji jest brak aktywności fizycznej i niewłaściwe nawyki żywieniowe już u najmłodszych. Jak pomóc dziecku walczyć z nadwagą, podpowiada mgr Monika Ciszek-Skwierczyńska, psychodietetyk koordynator programu leczenia zaburzeń odżywiania w centrum La Fuente w Szczyrku.
 
 
fot. Odchudzający balonWalka z otyłością to trudny proces, który wymaga zaangażowania i determinacji. Nie zawsze te zmagania przynoszą efekty, zwłaszcza, kiedy liczymy na kolejną „dietę cud” i zapominamy o aktywności fizycznej. Jeżeli chcemy pozbyć się nadmiernych kilogramów, powinniśmy pomyśleć również o konsultacji lekarskiej. Możliwe, że jednym z rozwiązań będzie umieszczenie w żołądku specjalnego balonu.
 
 
fot. Sen a otyłośćSen i apetyt są ściśle ze sobą powiązane. Okazuje się, że nawet jedna nieprzespana noc może mieć związek z przybieraniem na wadze. Zdaniem naukowców, niedobór snu może prowadzić do rozregulowania apetytu oraz nadmiernego objadania się.
 
 
fot. @ otyłość_33732408_ChaotiC_PhotographY - Fotolia.comCoraz częściej otyłość staje się problemem dzieci. W Polsce już piąty chłopiec i co siódma dziewczynka w wieku szkolnym cierpi z powodu nadmiernych kilogramów. Jak pomóc otyłemu dziecku, podopowiada rodzicom Konrad Gaca - trener, ekspert do spraw żywienia.
 
 
fot. @ otyłość_33732408_ChaotiC_PhotographY - Fotolia.comDziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z Otyłością. Ten problem staje się alarmujący – według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Europie mamy do czynienia z otyłością, która osiągnęła rozmiary epidemii. W Polsce z nadwagą zmaga się co drugi rodak, a co piąty jest otyły.
 
 
fot. FBOŚWraz z rozpoczęciem roku szkolnego powraca kwestia „śmieciowego jedzenia”, które jest obecne w szkolnych sklepikach, a które zagraża zdrowiu i wydajności umysłu naszych dzieci – ostrzega Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Jak odzwyczaić dzieci od jedzenia w szkołach chipsów, batoników czy rogalików z kremem?
 
 
fot. warzywa i płaski brzuchKażda z nas chce się cieszyć płaskim brzuchem, zwłaszcza jeśli myśli o założeniu bikini. Zamiast decydować się na pareo i wybierać wyludnione plaże, czas decydować się na dietę, która przybliży do osiągnięcia celu – płaskiego brzucha. Dzięki pięciu prostym zasadom zmiana rozmiaru będzie możliwa jeszcze w tym wakacyjnym sezonie.
 
 
fot. @ dieta_14144263_ Gorilla - Fotolia.comKażdy kto choć raz walczył z nadmiernymi kilogramami wie, że pozbycie choć tłuszczyku nie jest procesem łatwym i wymaga czasem bardzo wielu wyrzeczeń. Godziny spędzone w siłowniach, klubach fitness i restrykcyjna dieta przynoszą efekty, ale nie zawsze takie, jak sobie wymarzyliśmy. Jeśli tkanka tłuszczowa na brzuchu czy udach wciąż spędza sen z powiek, można siegnąć po metody, które pozwalają na pozbycie się zbędnych kilogramów szybko i skutecznie.
 
 
fot. odchudzanieWiosna i lato to zwykle czas gorączkowej walki z nadmiernymi kilogramami, których wielu z nas chce się pozbyć przed wyjściem na plażę. Nie zawsze dobieramy do tej walki właściwe „narzędzia”. Tymczasem droga do szczupłej sylwetki wiedzie przez dietę połączoną z aktywnością fizyczną oraz suplementację.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »