kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Krzysztof Cugowski fot. Archiwum artysty9 października, do sprzedaży trafia solowa płyta Krzysztofa Cugowskiego, "Przebudzenie". Premierę ma również teledysk do singla promującego dzieło.
 
 
fot. GregorianUwielbiany przez polską publiczność chór Gregorian wystąpi w grudniu w Polsce. Zespół w ramach europejskiej trasy Winter Chants Tour 2014 odwiedzi cztery miasta - Kraków, Wrocław, Poznań oraz Warszawę, gdzie zaprezentuje swoje największe hity.
 
 
fot. Vienna Mozart OrchestraDuma austriackiej stolicy, najlepsza orkiestra symfoniczna Vienna Mozart Orchestra ponownie zagości w naszym kraju. Miłośników muzyki klasycznej ucieszy zapewne wiadomość, że zespół przyjedzie do Polski w grudniu, aby zagrać cztery koncerty, które odbędą się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. Orkiestra zaprezentuje cały przekrój największych dzieł cudownego dziecka baroku – Wolfganga Amadeusza Mozarta.
 
 
Justin Bieber fot. Universal Music PolskaJustin Bieber podobno wcale nie zamierza porzucać muzyki. Jak zdradził informator pochodzący z otoczenia Kanadyjczyka, wokalista najzwyczajniej stroi sobie żarty.
 
 
Chcesz słuchać legalnie muzyki w sieci za grosze? Możesz skorzystać z coraz popularniejszych na polskim rynku serwisów streamingowych, dostarczających muzykę na żądanie użytkownika za pośrednictwem Internetu. Każdy z nich oferuje bezpłatne, ale też i płatne pakiety. PayU - dostawca płatności internetowych podpowiada jak korzystać z popularnych serwisów muzycznych.
 
 
fot. AbbaGrupa ABBA The Show odwiedzi Polskę w ramach międzynarodowego tournee. Już na początku marca zagra w Katowicach, we Wrocławiu i w Gdańsku.
 
 
Nouvelle Vague fot. Universal Music Polska17 listopada w krakowskim klubie Kwadrat wystąpi grupa Nouvelle Vague.
 
 
Lana Del Rey fot. Universal Music PolskaCheryl Cole potwierdziła, że na jej nowej płycie gościnnie pojawi się Lana Del Rey.
 
 
Radzimir Dębski fot. Mateusz NasternakJimek, czyli polski kompozytor i producent Radzimir Dębski, został zwycięzcą światowego konkursu Beyoncé na najlepszy remiks kawałka "End Of Time".
 
 
fot. MinimuzaUsypianie dziecka to prawdziwe wyzwanie. Wielu rodziców przeżywa trudne chwile próbując położyć swoje dzieci spać. Na szczęście trzymając się kilku sprawdzonych zasad, można sprawić, że ten wieczorny rytuał stanie się prawdziwą przyjemnością dla całej rodziny.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»