kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. muratorUkazała się trzecia w tym roku edycja katalogu "Murator PROJEKTY DOMÓW". W liczącym blisko 400 stron, wydaniu, zaprezentowano największą dotąd liczbę projektów domów jednorodzinnych - 266. 18 z nich to nowości. Do katalogu została dołączona płyta CD, zawierająca prezentację wszystkich, tj. 369 projektów, oferowanych przez Wydawnictwo MURATOR. Częścią płyty jest wirtualny, w technice 3D, spacer po wybranych domach, umożliwiający obejrzenie bryły budynków i ich wnętrz. Korzystanie z programu pozwala również na samodzielne zaprojektowanie kolorystyki domu oraz dobór materiałów elewacji.
 
 
Jesień Wydawnictwo MURATOR rozpoczyna bogatszą niż zwykle ofertą produktów wnętrzarskich. Niemal w tym samym czasie, bo 20 i 21 września, na rynku ukażą się aż dwa popularne pisma o wnętrzach: październikowy numer "M jak mieszkanie" oraz wydanie specjalne miesięcznika - "M jak mieszkanie poleca... Kupujemy i remontujemy mieszkanie".
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»