kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. muratorUkazała się trzecia w tym roku edycja katalogu "Murator PROJEKTY DOMÓW". W liczącym blisko 400 stron, wydaniu, zaprezentowano największą dotąd liczbę projektów domów jednorodzinnych - 266. 18 z nich to nowości. Do katalogu została dołączona płyta CD, zawierająca prezentację wszystkich, tj. 369 projektów, oferowanych przez Wydawnictwo MURATOR. Częścią płyty jest wirtualny, w technice 3D, spacer po wybranych domach, umożliwiający obejrzenie bryły budynków i ich wnętrz. Korzystanie z programu pozwala również na samodzielne zaprojektowanie kolorystyki domu oraz dobór materiałów elewacji.
 
 
Jesień Wydawnictwo MURATOR rozpoczyna bogatszą niż zwykle ofertą produktów wnętrzarskich. Niemal w tym samym czasie, bo 20 i 21 września, na rynku ukażą się aż dwa popularne pisma o wnętrzach: październikowy numer "M jak mieszkanie" oraz wydanie specjalne miesięcznika - "M jak mieszkanie poleca... Kupujemy i remontujemy mieszkanie".
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »