kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Beret, czapka, kaszkiet, czy po prostu kapelusz? Jak przetrwać zimę? Jakie wybrać nakrycie głowy? Nieważne czy klasycznie czy awangardowo. Aż 70 % ciepła tracimy przez niechronioną skórę głowy. Ma być ciepło. Niech będzie też modnie.
 
 
Co roku <a id="a_nsitsp_2">zima</a> zaskakuje drogowców, którzy rzadko są odpowiednio przygotowani do nagłych opadów śniegu. Zaskakuje także <a id="a_nsitsp_0">kierowców</a>, którzy ze zmianą opon z letnich na zimowe czekają zdecydowanie za długo.
 
 
© Natalia Uzkova - Fotolia.comZimowa aura to prawdziwa „szkoła przetrwania” dla naszej cery. Na dworze zimno, mróz i wiatr, w pomieszczeniach z kolei gorąco i sucho. Po wejściu z mroźnej ulicy do przegrzanego pomieszczenia wiele z nas odczuwa nieprzyjemne szczypanie skóry na twarzy, którego efektem czasem bywają kolejne „pajączki” czyli popękane naczynka, a to już poważny i trudny do usunięcia defekt.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»