kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Beret, czapka, kaszkiet, czy po prostu kapelusz? Jak przetrwać zimę? Jakie wybrać nakrycie głowy? Nieważne czy klasycznie czy awangardowo. Aż 70 % ciepła tracimy przez niechronioną skórę głowy. Ma być ciepło. Niech będzie też modnie.
 
 
Co roku <a id="a_nsitsp_2">zima</a> zaskakuje drogowców, którzy rzadko są odpowiednio przygotowani do nagłych opadów śniegu. Zaskakuje także <a id="a_nsitsp_0">kierowców</a>, którzy ze zmianą opon z letnich na zimowe czekają zdecydowanie za długo.
 
 
© Natalia Uzkova - Fotolia.comZimowa aura to prawdziwa „szkoła przetrwania” dla naszej cery. Na dworze zimno, mróz i wiatr, w pomieszczeniach z kolei gorąco i sucho. Po wejściu z mroźnej ulicy do przegrzanego pomieszczenia wiele z nas odczuwa nieprzyjemne szczypanie skóry na twarzy, którego efektem czasem bywają kolejne „pajączki” czyli popękane naczynka, a to już poważny i trudny do usunięcia defekt.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »