kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ mozg_55312769_agsandrew - Fotolia.comWielkimi krokami zbliża się gorący czas w życiu każdego studenta – sesja egzaminacyjna. Wpływ na samopoczucie i właściwą pracę mózgu ma odpowiednia dieta. Studentom, ale też i wszystkim „pracującym umysłowo” przyda się dieta poprawiająca koncentrację i pamięć. Agnieszka Piskała specjalistka ds. żywienia firmy Nestlé oraz koordynatorka IV edycji „Konkursu Żywieniowego” dla studentów i absolwentów NHW, podpowiada jak powinno wyglądać menu w czasie wysiłku intelektualnego.
 
 
fot. Żyj z pompą"Żyj z pompą!" - takie hasło przyświeca kampanii społeczno-edukacyjnej na rzecz osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym (MPD). Głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na problem braku informacji na temat osiągnięć w leczeniu choroby. Kampania podejmuje też walkę ze stereotypowym postrzeganiem osób cierpiących na to schorzenie. Ambasadorami akcji są siatkarz Piotr Gruszka oraz aktorka Barbara Kurdej-Szatan.
 
 
Sen to doskonałe lekarstwo dla naszego organizmu i świetny kosmetyk. W dodatku - darmowy. Warto zadbać o optymalne warunki w sypialni, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw snu.
 
 
Naukowcy szukający powodów różnych preferencji seksualnych odkryli, że ich przyczyna tkwi w budowie mózgu, a jednym z czynników określających orientację seksualną człowieka jest reakcja na zapach <a id="a_nsitsp_0">partnera</a>.
 
 
© Elke Dennis - Fotolia.comMiedź jest pierwiastkiem, o którym powinniśmy pamiętać zwłaszcza teraz, w okresie jesienno – zimowym, bo jego niedobory w organizmie skutkują zmniejszoną odpornością, a więc częstymi infekcjami. Oprócz tego miedź chroni przed osteoporozą, poprawia pamięć, zapobiega chorobom serca i układu krążenia oraz hamuje wzrost bakterii. Gdzie jej szukać?
 
 
Mało osób zdaje sobie sprawę z faktu, że największym kapitałem, jaki posiada człowiek, jest zdolność posługiwania się własnym umysłem. Żyjemy w erze informacji i to wiedza gwarantuje nam osiągnięcie sukcesu. Liczy się zdolności szybkiego przyswajania nowych informacji, umiejętność szybkiego postrzegania i odnajdywania się w nowych warunkach.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»