kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ mozg_55312769_agsandrew - Fotolia.comWielkimi krokami zbliża się gorący czas w życiu każdego studenta – sesja egzaminacyjna. Wpływ na samopoczucie i właściwą pracę mózgu ma odpowiednia dieta. Studentom, ale też i wszystkim „pracującym umysłowo” przyda się dieta poprawiająca koncentrację i pamięć. Agnieszka Piskała specjalistka ds. żywienia firmy Nestlé oraz koordynatorka IV edycji „Konkursu Żywieniowego” dla studentów i absolwentów NHW, podpowiada jak powinno wyglądać menu w czasie wysiłku intelektualnego.
 
 
fot. Żyj z pompą"Żyj z pompą!" - takie hasło przyświeca kampanii społeczno-edukacyjnej na rzecz osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym (MPD). Głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na problem braku informacji na temat osiągnięć w leczeniu choroby. Kampania podejmuje też walkę ze stereotypowym postrzeganiem osób cierpiących na to schorzenie. Ambasadorami akcji są siatkarz Piotr Gruszka oraz aktorka Barbara Kurdej-Szatan.
 
 
Sen to doskonałe lekarstwo dla naszego organizmu i świetny kosmetyk. W dodatku - darmowy. Warto zadbać o optymalne warunki w sypialni, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw snu.
 
 
Naukowcy szukający powodów różnych preferencji seksualnych odkryli, że ich przyczyna tkwi w budowie mózgu, a jednym z czynników określających orientację seksualną człowieka jest reakcja na zapach <a id="a_nsitsp_0">partnera</a>.
 
 
© Elke Dennis - Fotolia.comMiedź jest pierwiastkiem, o którym powinniśmy pamiętać zwłaszcza teraz, w okresie jesienno – zimowym, bo jego niedobory w organizmie skutkują zmniejszoną odpornością, a więc częstymi infekcjami. Oprócz tego miedź chroni przed osteoporozą, poprawia pamięć, zapobiega chorobom serca i układu krążenia oraz hamuje wzrost bakterii. Gdzie jej szukać?
 
 
Mało osób zdaje sobie sprawę z faktu, że największym kapitałem, jaki posiada człowiek, jest zdolność posługiwania się własnym umysłem. Żyjemy w erze informacji i to wiedza gwarantuje nam osiągnięcie sukcesu. Liczy się zdolności szybkiego przyswajania nowych informacji, umiejętność szybkiego postrzegania i odnajdywania się w nowych warunkach.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »