kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rihanna fot. Universal Music PolskaRihanna zaapelowała do kobiet, aby nie starały się za wszelką cenę chudnąć do rozmiaru zero. 22-letnia wokalistka twierdzi, że stawiane za wzór modelki to "ludzkie manekiny", a osiągnięcie podobnych wymiarów jest praktycznie niemożliwe.
 
 
Wystartował niecodzienny konkurs mający wyłonić modelkę, która zostanie twarzą reklamową marki Casting Creme Gloss L'Oreal Paris. Wybory odbywają się w kilku etapach, a ich finał będzie miał miejsce podczas tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street. Pracami jury pokieruje Dorota
Wróblewska, właścicielka domu mody Forget Me Not.
 
 
Organizatorzy światowego konkursu Elite Model Look poszukiwać będą wyjątkowych dziewcząt, które staną przed szansą zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. 14 i 15 marca w 10 miastach Polski ruszają castingi do polskiej edycji konkursu.
 
 
Już w połowie marca (15 i 16) Carrefour Polska zaprasza wszystkie polskie dziewczęta na casting do międzynarodowego Konkursu Elite Model Look 2008. W 10 miastach w Polsce będą miały szansę sprawdzić, czy czeka je kariera Lindy Evangelisty.
 
 
© jo - Fotolia.comGrupa ekspertów w sprawach mody i zdrowia The Model Health Inquiry orzekła, że należy zakazać 16 - letnim (i młodszym) dziewczętom brania udziału w pokazach mody. Ma to uchronić je przed zaburzeniami odżywiania i wykorzystywaniem seksualnym.
 
 
Już niedługo na rynku pojawią się ubrania z kolekcji byłej „Spicetki” Victorii Beckham. Znana z zamiłowania do mody piosenkarka i świeżo upieczona projektantka postawiła jednak jeden warunek: nie będą mogły ich prezentować zbyt chude modelki. Granicą ma być amerykański rozmiar „zero” czyli europejskie 32.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»