kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© JackF - Fotolia.comWielu rodziców z utęsknieniem czeka na ten moment: ich pociecha zaczyna korzystać z nocnika i definitywnie żegna się z pieluchą. Niektórzy rodzice chcąc przyspieszyć dzień, w którym ich pociecha zacznie korzystać z toalety czy nocnika zaczynają trening czystości zbyt wcześnie… i ponoszą sromotną klęskę.
 
 
Rozpoczęcie nauki w <a id="a_nsitsp_0">szkole</a> to wielka zmiana w życiu każdego dziecka. Przejście od dominującej w okresie przedszkolnym zabawy do dyscypliny szkolnej oznacza dla niego pojawienie się poważnego obowiązku osobistego i społecznego.
 
 
Moczenie nocne jest najczęstszym urologicznym problemem u dzieci. Nie zagraża ani zdrowiu, ani życiu dziecka, więc bywa traktowane jako stan przejściowy, coś, z czego dziecko prędzej czy później wyrośnie. W większości wypadków dzieci rzeczywiście wyrastają z moczenia nocnego, jednak przypadłość ta znacznie utrudnia życie dziecka zarówno w rodzinie, jak i w grupie rówieśników, dlatego też bezwzględnie wymaga leczenia.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»