kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© JackF - Fotolia.comWielu rodziców z utęsknieniem czeka na ten moment: ich pociecha zaczyna korzystać z nocnika i definitywnie żegna się z pieluchą. Niektórzy rodzice chcąc przyspieszyć dzień, w którym ich pociecha zacznie korzystać z toalety czy nocnika zaczynają trening czystości zbyt wcześnie… i ponoszą sromotną klęskę.
 
 
Rozpoczęcie nauki w <a id="a_nsitsp_0">szkole</a> to wielka zmiana w życiu każdego dziecka. Przejście od dominującej w okresie przedszkolnym zabawy do dyscypliny szkolnej oznacza dla niego pojawienie się poważnego obowiązku osobistego i społecznego.
 
 
Moczenie nocne jest najczęstszym urologicznym problemem u dzieci. Nie zagraża ani zdrowiu, ani życiu dziecka, więc bywa traktowane jako stan przejściowy, coś, z czego dziecko prędzej czy później wyrośnie. W większości wypadków dzieci rzeczywiście wyrastają z moczenia nocnego, jednak przypadłość ta znacznie utrudnia życie dziecka zarówno w rodzinie, jak i w grupie rówieśników, dlatego też bezwzględnie wymaga leczenia.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »