kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Żyj smacznie i zdrowo_logo14 września wystartowała kolejna edycja programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo” adresowanego do młodzieży w całej Polsce. Celem akcji jest zapoznanie gimnazjalistów z zasadami racjonalnego odżywiania. W poprzednich edycjach wzięło w niej udział ponad 11 tysięcy szkół w Polsce.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comMłodzież coraz częściej spotyka się na co dzień z różnorodnymi zagrożeniami. Nastolatki muszą mierzyć się m.in. z agresją ze strony rówieśników czy cyberprzemocą. Wielu młodych ludzi jest wobec tych zjawisk bezradna, bo nie wie, jak reagować. Okazuje się, że w wielu sytuacjach brakuje świadomości po stronie rodziców i nauczycieli. Stąd też konieczność uczenia młodych ludzi, jak radzić sobie z rosnącą liczbą zagrożeń.
 
 
Wystartowała pierwsza ogólnopolska kampania edukacyjno-społeczna: „Bezpieczeństwo w szkole dzięki edukacji prawnej”. Ambasadorem akcji została sędzia Anna Maria Wesołowska.
 
 
Kampania społeczno - edukacyjna na rzecz profilaktyki chorób u dzieci adresowana jest do rodziców i opiekunów dzieci do 16 roku życia.
Szczególny nacisk położony jest na uświadomienie konieczności regularnych, systematycznych badań kontrolnych u dzieci i młodzieży.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»