kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Żyj smacznie i zdrowo_logo14 września wystartowała kolejna edycja programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo” adresowanego do młodzieży w całej Polsce. Celem akcji jest zapoznanie gimnazjalistów z zasadami racjonalnego odżywiania. W poprzednich edycjach wzięło w niej udział ponad 11 tysięcy szkół w Polsce.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comMłodzież coraz częściej spotyka się na co dzień z różnorodnymi zagrożeniami. Nastolatki muszą mierzyć się m.in. z agresją ze strony rówieśników czy cyberprzemocą. Wielu młodych ludzi jest wobec tych zjawisk bezradna, bo nie wie, jak reagować. Okazuje się, że w wielu sytuacjach brakuje świadomości po stronie rodziców i nauczycieli. Stąd też konieczność uczenia młodych ludzi, jak radzić sobie z rosnącą liczbą zagrożeń.
 
 
Wystartowała pierwsza ogólnopolska kampania edukacyjno-społeczna: „Bezpieczeństwo w szkole dzięki edukacji prawnej”. Ambasadorem akcji została sędzia Anna Maria Wesołowska.
 
 
Kampania społeczno - edukacyjna na rzecz profilaktyki chorób u dzieci adresowana jest do rodziców i opiekunów dzieci do 16 roku życia.
Szczególny nacisk położony jest na uświadomienie konieczności regularnych, systematycznych badań kontrolnych u dzieci i młodzieży.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »