kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Dzień Pluszowego MisiaDzieciństwo nierozłącznie związane jest z zabawkami. Świat zabawek zaludniają różne przedmioty, które lubią dzieci - samochody, domki dla lalek czy klocki. Pluszowy miś jest jednak zwykle pierwszym przyjacielem maluchów. 25 listopada to dobra okazja, aby przypomnieć sobie o misiach - dziś obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
 
 
© helix - Fotolia.comNie tylko Mr Bean ma swojego ukochanego misia, z którym śpi w jednym łóżku. Możliwe, że robi ta również... Twój chłopak. Jeden na pięciu mężczyzn we śnie czule przytula się do pluszowego misia.
 
 
© Katie Little - Fotolia.comŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest od roku 2002. Jego inauguracja łączyła się z setnymi obchodami urodzin tej przesympatycznej pluszowej zabawki. Obecnie Miś ma już 106 lat i trudno wyobrazić sobie świat bez tego największego przyjaciela każdego dziecka i nie tylko … Ilu bowiem dorosłych trzyma jeszcze w szafie swojego starego misia i co jakiś czas zagląda do niego, żeby wyżalić się w trudnych chwilach.
 
 
fot. Dzieci NiczyjeSieć Perfumerii Marionnaud organizuje ogólnopolską akcję, której celem jest pomoc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową. Akcja przeprowadzana jest po raz drugi.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»