kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. home-you. glamour. wazon-enrichiJeśli chcemy, aby nasz dom był urządzony w modnym stylu, musimy mieć świadomość, że tworzą go nie tylko meble, ale przede wszystkim odpowiednio dobrane dodatki. Inspiracje możemy czerpać z różnorodnych stylów wnętrzarskich, ale właśnie ozdoby będą w nich pełnić bardzo istotną rolę. Jak umiejętnie dobrać dodatki, aby upiększyć nasz salon czy sypialnię zgodnie z obowiązującymi trendami?
 
 
fot. LotariChociaż minimalizm jest teraz jednym z najbardziej popularnych trendów, wiele osób ciągle od niego stroni. I nic dziwnego, bowiem prostota i funkcjonalność nowoczesnych przestrzeni może budzić obawy stworzenia jałowego wnętrza bez wyrazu. Podpowiadamy zatem, na co zwracać uwagę, aby wykreować zachwycającą swoją lekkością i praktycznością aranżację.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »