kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© ArVis - Fotolia.comSzukasz swojego pierwszego lokum? Wrzesień to czas, kiedy w największych polskich miastach odbywają się targi mieszkaniowe. To świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą deweloperów i „przymierzyć się” do zakupu. Niewielu stać na kupno mieszkania za własne pieniądze. Jak dobrać kredyt mieszkaniowy i zadbać o spłatę takiego zobowiązania?
 
 
fot. @ kredyt hipoteczny_25212376_Dmitry - Fotolia.comTo jedno z zobowiązań finansowych, którego podjęcie wiąże się z odpowiedzialnością na długie lata. Wokół kredytów hipotecznych, bo o nich mowa, nagromadziło się wiele mitów, które nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego wyjaśniają niejasności związane z kredytami hipotecznymi.
 
 
© ArVis - Fotolia.comWedług szacunków, 30-40 procent najemców mieszkań, które należą do towarzystw budownictwa społecznego TBS chciałoby wykupić te lokale. Najnowsza nowelizacja prawa w tym zakresie pozwala na taką możliwość, ale nie wszystkim lokatorom. Kto będzie mógł wykupić mieszkanie należące do TBS?
 
 
fot. WłamywaczTylko w czasie tegorocznych wakacji dokonano w Polsce prawie 12 tysięcy włamań z kradzieżą, z czego co piąte dotyczyło domów i mieszkań - wynika z danych Komendy Głównej Policji. Złodzieje wykorzystują nasz brak czujności i często świadomości dotyczącej bezpieczeństwa. Jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem i jakie metody stosują włamywacze?
 
 
fot. WłamywaczWedług statystyk Komendy Głównej Policji, w ubiegłym roku odnotowano prawie 107 tys. włamań do mieszkań. W Polsce średnio co 15 minut dochodzi do zgłoszenia kradzieży z włamaniem do domu bądź mieszkania. Okazuje się, że ponad 80 procent mieszkań nie jest właściwie zabezpieczona przed kradzieżą – wynika z analizy firmy Elephant.
 
 
fot. SITSKluczową kwestią przy urządzaniu domu czy mieszkania jest dopasowanie przestrzeni do stylu życia mieszkańców. Idealna aranżacja pomieszczeń powinna uwzględniać nasze potrzeby oraz tryb życia jaki prowadzimy. Jak funkcjonalnie urządzić wnętrze?
 
 
fot. HafeleLato to świetny czas na porzucenie wnętrzarskiej rutyny. Jeżeli nie planujemy większego remontu, możemy zdecydować się na nieco drobniejsze zmiany. Od czego zacząć szybkie zmiany w naszych czterech kątach?
 
 
© alexandre zveiger - Fotolia.com81 procent Polaków przyznaje, że podobają im się wnętrza, w których mieszkają – wynika z badania przeprowadzonego przez Westwing Home & Living. Okazuje się, że coraz częściej zwracamy uwagę na takie elementy jak kolor ścian, rodzaj mebli czy wreszcie dodatki w aranżacjach własnych „czterech kątów”.
 
 
© Iriana Shiyan - Fotolia.comWnętrze mieszkania czy domu bardzo wiele mówi o jego mieszkańcach - niczym lustro odbija naszą osobowość. Nic dziwnego, że chcemy otaczać się przedmiotami, które się nam podobają. Jakie zwyczaje zakupowe odnośnie urządzania domu mają Polacy, sprawdził Westwing Home & Living.
 
 
© Valua Vitaly - Fotolia.comPolacy decyzję o gruntownym remoncie mieszkania podejmują raz na 5-10 lat – wynika z badania Mój Dom przeprowadzonego przez Westwing Home & Living. Znacznie częściej decydujemy się na drobne zmiany w naszych domach czy mieszkaniach. Najczęściej wymieniamy meble lub kupujemy nowe dodatki.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»