kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Aktywność fizycznaNajwiększą siłę motywowania do dalszego odchudzania mają zwykle liczby, które pokazuje waga. Dla wielu z nas to najważniejszy efekt walki z nadmiernymi kilogramami. Co zrobić, gdy pomimo intensywnych ćwiczeń i diety kilogramów nie ubywa. Dlaczego tak jest?
 
 
Według szacunków lekarzy trapi około 3 mln Polaków, ale niewiele osób jest w stanie się do tego przyznać. Nietrzymanie moczu – bo o nim mowa – to przypadłość, która dotyczy głównie kobiet, zarówno dojrzałych, jak i młodych.
 
 
fot. mniejdzwigaj.pl„Mniej dźwigaj” to największa europejska kampania informacyjna dotycząca bezpieczeństwa i zdrowia w pracy, koordynowana od 2000 r. na poziomie ogólnoeuropejskim przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (Bilbao, Hiszpania). Polską edycję kampanii organizuje Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, pełniący rolę Krajowego Punktu Centralnego Agencji. Patronat nad kampanią objął Minister Pracy i Polityki Społecznej.
 
 
© BVDC - Fotolia.comStopy to często niedoceniany fragment ciała, jeśli nie sprawiają kłopotu nie poświęcamy im zbyt wiele uwagi. To błąd - ostrzegają specjaliści, ortopedzi twierdzą, że od stóp zaczyna się dobre samopoczucie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »