kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Aktywność fizycznaNajwiększą siłę motywowania do dalszego odchudzania mają zwykle liczby, które pokazuje waga. Dla wielu z nas to najważniejszy efekt walki z nadmiernymi kilogramami. Co zrobić, gdy pomimo intensywnych ćwiczeń i diety kilogramów nie ubywa. Dlaczego tak jest?
 
 
Według szacunków lekarzy trapi około 3 mln Polaków, ale niewiele osób jest w stanie się do tego przyznać. Nietrzymanie moczu – bo o nim mowa – to przypadłość, która dotyczy głównie kobiet, zarówno dojrzałych, jak i młodych.
 
 
fot. mniejdzwigaj.pl„Mniej dźwigaj” to największa europejska kampania informacyjna dotycząca bezpieczeństwa i zdrowia w pracy, koordynowana od 2000 r. na poziomie ogólnoeuropejskim przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (Bilbao, Hiszpania). Polską edycję kampanii organizuje Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, pełniący rolę Krajowego Punktu Centralnego Agencji. Patronat nad kampanią objął Minister Pracy i Polityki Społecznej.
 
 
© BVDC - Fotolia.comStopy to często niedoceniany fragment ciała, jeśli nie sprawiają kłopotu nie poświęcamy im zbyt wiele uwagi. To błąd - ostrzegają specjaliści, ortopedzi twierdzą, że od stóp zaczyna się dobre samopoczucie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»