kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

W odpowiedzi na wymogi aktywnych, świadomych swoich potrzeb i problemów kobiet, powstał probiotyk w tamponie. To jedyny tego typu produkt na polskim rynku, którego stosowanie pozwala utrzymać równowagę intymną.
 
 
fot. Lady-CompMiesiączka się spóźnia, a ciebie nadzwyczaj mocno bolą piersi? Jesteś wyjątkowo rozdrażniona? Pierwsze objawy ciąży bardzo łatwo pomylić z objawami napięcia przedmiesiączkowego. Dlatego niezależnie od tego czy starasz się o dziecko, czy unikasz poczęcia, zanim wpadniesz w panikę bądź euforię, gdy spoźnia ci się okres – przeczytaj ten tekst.
 
 
© Shirley Hirst - Fotolia.comWiększość z nas zmaga się od czasu do czasu z typowo kobiecymi dolegliwościami: bólem miesiączkowym, stanem zapalnym pochwy czy PMS. Wprawdzie w aptekach znajdziemy wiele specyfików leczących czy choćby łagodzących przykre objawy, jednak zwolenniczki metod naturalnych z pewnością chętniej sięgną po działające łagodniej, ale równie skutecznie zioła.
 
 
© Mitarart - Fotolia.comMenopauza, czyli ostatnia miesiączka w życiu kobiety, występuje w okresie dokonywania się w jej organizmie naturalnej przemiany, zwanej przekwitaniem lub inaczej klimakterium. Ma to miejsce zwykle około 51 roku życia. W Polsce średni wiek ostatniej miesiączki to 49.2 lat (wg J. Baron).
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»