kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

W odpowiedzi na wymogi aktywnych, świadomych swoich potrzeb i problemów kobiet, powstał probiotyk w tamponie. To jedyny tego typu produkt na polskim rynku, którego stosowanie pozwala utrzymać równowagę intymną.
 
 
fot. Lady-CompMiesiączka się spóźnia, a ciebie nadzwyczaj mocno bolą piersi? Jesteś wyjątkowo rozdrażniona? Pierwsze objawy ciąży bardzo łatwo pomylić z objawami napięcia przedmiesiączkowego. Dlatego niezależnie od tego czy starasz się o dziecko, czy unikasz poczęcia, zanim wpadniesz w panikę bądź euforię, gdy spoźnia ci się okres – przeczytaj ten tekst.
 
 
© Shirley Hirst - Fotolia.comWiększość z nas zmaga się od czasu do czasu z typowo kobiecymi dolegliwościami: bólem miesiączkowym, stanem zapalnym pochwy czy PMS. Wprawdzie w aptekach znajdziemy wiele specyfików leczących czy choćby łagodzących przykre objawy, jednak zwolenniczki metod naturalnych z pewnością chętniej sięgną po działające łagodniej, ale równie skutecznie zioła.
 
 
© Mitarart - Fotolia.comMenopauza, czyli ostatnia miesiączka w życiu kobiety, występuje w okresie dokonywania się w jej organizmie naturalnej przemiany, zwanej przekwitaniem lub inaczej klimakterium. Ma to miejsce zwykle około 51 roku życia. W Polsce średni wiek ostatniej miesiączki to 49.2 lat (wg J. Baron).
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »