kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© lily - Fotolia.comZa kilka dni tegoroczni maturzyści rozpoczną zmagania z najważniejszym w życiu egzaminem. Wielu z nich korzysta z ostatnich dni, aby ugruntować i usystematyzować swoją wiedzę. Jak efektywnie wykorzystać czas, który pozostał do egzaminu?
 
 
fot. Every NatureNie ścinaj włosów! Załóż czerwoną bieliznę! Śpij na książkach, a w dzień matury wstań prawą nogą! Sieć przedmaturalnych przesądów jest niezwykle bogata i elastyczna. Przygotowanie do matury powinno objąć nie tylko odświeżenie wiedzy i umiejętności, czy zadbanie o przychylność losu ale również przemyślenie i zaplanowanie odpowiedniego stroju, który podkreśli uroczystość chwili i pozwoli poczuć się pewniej.
 
 
Jak każe tradycja, w styczniu oczy wszystkich tegorocznych maturzystek podnoszą się znad książek i zwracają w stronę magazynów modowych i wybiegów. Nic dziwnego, każda chce zabłysnąć na balu studniówkowym zachwycającym strojem.
 
 
Większość tegorocznych maturzystów już podjęła decyzję dotyczącą wyboru przyszłej uczelni i kierunku studiów. Prawie wszyscy mają zamiar podjąć studia na uczelni publicznej, niewielu natomiast - mimo sprzyjającej koniunktury na rynku pracy - chce studiować na kierunku technicznym. To wyniki badania „Maturzysta w sieci”, przeprowadzonego przez firmę Gemius na zlecenie portalu maturzysty Edulandia.pl.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»