kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© lily - Fotolia.comZa kilka dni tegoroczni maturzyści rozpoczną zmagania z najważniejszym w życiu egzaminem. Wielu z nich korzysta z ostatnich dni, aby ugruntować i usystematyzować swoją wiedzę. Jak efektywnie wykorzystać czas, który pozostał do egzaminu?
 
 
fot. Every NatureNie ścinaj włosów! Załóż czerwoną bieliznę! Śpij na książkach, a w dzień matury wstań prawą nogą! Sieć przedmaturalnych przesądów jest niezwykle bogata i elastyczna. Przygotowanie do matury powinno objąć nie tylko odświeżenie wiedzy i umiejętności, czy zadbanie o przychylność losu ale również przemyślenie i zaplanowanie odpowiedniego stroju, który podkreśli uroczystość chwili i pozwoli poczuć się pewniej.
 
 
Jak każe tradycja, w styczniu oczy wszystkich tegorocznych maturzystek podnoszą się znad książek i zwracają w stronę magazynów modowych i wybiegów. Nic dziwnego, każda chce zabłysnąć na balu studniówkowym zachwycającym strojem.
 
 
Większość tegorocznych maturzystów już podjęła decyzję dotyczącą wyboru przyszłej uczelni i kierunku studiów. Prawie wszyscy mają zamiar podjąć studia na uczelni publicznej, niewielu natomiast - mimo sprzyjającej koniunktury na rynku pracy - chce studiować na kierunku technicznym. To wyniki badania „Maturzysta w sieci”, przeprowadzonego przez firmę Gemius na zlecenie portalu maturzysty Edulandia.pl.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »