kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. łóżko do sypialniDobór odpowiedniego łóżka do sypialni wyrasta często z chęci o posiadania pięknego mebla, który pozwoli wypocząć po trudach codzienności. Jak poprawić komfort naszego snu? Czy wysokość łóżka ma jakiś wpływ na nasze samopoczucie? Jakie elementy należy uwzględnić, dobierając łóżko do sypialni?
 
 
fot. Fabryka Materacy JanpolMaterac - podłoże naszego snu śpimy to warunek udanego wypoczynku i regeneracji. Nie możemy zapomnieć, że zużywa się ono tak samo jak nasze ubrania i inne rzeczy. Materace, na których śpimy wymagają odpowiedniej pielęgnacji i czyszczenia. Po czym poznać, że pora je wyczyścić lub wymienić?
 
 
© drubig-photo - Fotolia.comBrak zdrowego i komfortowego snu powoduje spadek odporności organizmu, zwiększa podatność na stres oraz prowadzi do pogorszenia samopoczucia. Dlatego jeśli budzisz się w ciągu nocy lub wstajesz niewyspana - to znak, że już najwyższy czas zmienić podejście do snu.
 
 
fot. JanpolMaterac do sypialni to zakup na kilka ładnych lat. Dlatego ważne, żeby nie tylko zapewniał komfort, ale i właściwą stabilizację kręgosłupa, a także posiadał właściwości antyalergiczne. Dzięki temu obudzimy się rześcy i wyspani.
 
 
fot. JanpolZmęczenie, ból mięśni, niewygoda - takie są skutki źle dobranego materaca. Zbyt twardy powoduje zdrętwienie, zbyt miękki - wygięcie kręgosłupa. Jedynie przemyślany zakup gwarantuje zdrowy sen i dobre samopoczucie.
 
 
fot. JaAlergik.pl Antyalergiczna pościel nie gwarantuje całkowitego pozbycia się alergenów z łóżka. Równie ważny jest wybór odpowiedniego materaca. Na rynku dostępna jest cała gama produktów przeznaczonych dla alergików. Jak kupić dobry materac?
 
 
© Ljupco Smokovski - Fotolia.comTo, jak długo materac będzie nam służył, zależy od sposobu i jakości wykonania, intensywności używania oraz przestrzegania zaleceń producenta. Dobry sen jest niezbędnym elementem dobrego życia, dlatego warto zadbać, by nie zakłócało go niewygodne łóżko.
 
 
Na każdym etapie rozwoju <a id="a_nsitsp_0">dziecka</a> pojawiają się kolejne rzeczy, z których wyrasta i które należy wymieniać zależnie od nieustanie zmieniających się potrzeb. Chodzi tu nie tylko o ubrania, buty czy ulubione przekąski, ale i <a id="a_nsitsp_1">materac</a>, na którym śpi.
 
 
Dzisiejsze <a id="a_nsitsp_0">materace</a> sprężynowe mają już niewiele wspólnego z tymi, które produkowane były dawniej. Wystające, pęknięte i skrzypiące sprężyny dostarczały nieprzyjemnych wrażeń, a przede wszystkim uniemożliwiały spokojny sen. O <a id="a_nsitsp_3">komforcie</a> nie mogło być mowy. Teraz jest inaczej.
 
 
fot. JanpolCoraz więcej dzieci cierpi na poważne kłopoty z kręgosłupem. W Polsce co dziesiąty mały człowiek ma skoliozę. Tymczasem wystarczy odpowiednia profilaktyka, aby zapobiec wielu poważnym problemom zdrowotnym, które mogą z tego później wyniknąć.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »