kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Partia KobietJak podaje „Super Express”, PiS wiedzie prym w sondażach, PO jednak także utrzymuje mocną pozycję. Z badań wykonanych przez Polską Grupę Badawczą wynika również, że udział w wyborach deklaruje aż 75% Polaków.
 
 
fot. Partia KobietZałożona przez Manuelę Gretkowską Partia Kobiet angażuje się w kampanię wyborczą. Od kilku dni można oglądać plakaty i spoty reklamowe z przedstawicielkami tej partii występującymi...nago. Zasłania je tylko plakat z logo organizacji i napis – „Wszystko dla przyszłości i nic do ukrycia”.
 
 
Pisarka Manuela Gretkowska zainicjowała nowy ruch społeczny tworząc partię dla kobiet „Polska jest Kobietą”. Spośród znanych Polek są już z nią: Kayah, Joanna Brodzik, Beata Tyszkiewicz, Anna Maria Jopek, Magda Stużyńska, Magda Mołek, Karolina Korwin Piotrowska.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »