kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ rozwód_35822404_zimmytws-Fotolia.comKiedy ludzie decydują się na rozwód, często wydaje im się, że proces sądowy to jedynie formalność. Często jednak okazuje się, że w tych chwilach rodzą się z wielką siłą negatywne emocje. Jak przejść przez trudną często batalię rozwodową?
 
 
fot. ślubne trendyWartość rynku ślubnego, według danych GUS, szacowana jest na około 7 miliardów złotych, co sprawia, że jest on najszybciej rozwijającym się sektorem usług w Polsce. Branża szybko reaguje na zmieniające się trendy ślubne. O tym, co będzie modne w 2015 roku opowiada Paweł Chlebowski, konsultant ślubny z firmy Wspaniały Ślub.
 
 
© Foxy_A - Fotolia.comZ badania internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl wynika, że 2 na 3 mężczyzn woli opiekować się dziećmi niż pracować. Okazuje się, że jedynie co dziesiąty mężczyzna oczekuje od swojej partnerki, aby ta porzuciła pracę i poświęciła się wychowywaniu dzieci.
 
 
fot. Sean Bean fot. HBO55-letni Sean Bean zamierza wejść w związek małżeński po raz... piąty.
 
 
© Igor Osypenko - Fotolia.comPonad połowa zakochanych decyduje się na małżeństwo, a jedna trzecia wybiera stały związek - wynika z badania przeprowadzonego przez internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Jak długo trwa samotność singla, kiedy zaczyna szukać miłości? Jakie modele związku są teraz w modzie?
 
 
fot. prezentmarzen.plWręczając ślubny prezent staramy się, aby przyniósł on radość obdarowanym i pozostał długo w ich pamięci. Chociaż chętnie wręczamy przyszłym małżonkom gotówkę, to warto pokusić się o oryginalniejszy podarunek, który będzie niezapomnianym przeżyciem. Może zamiast żelazka czy odkurzacza, zdecydujemy się podarować np. lot balonem dla dwojga lub kurs sushi?
 
 
© Sergey Goruppa - Fotolia.comOd kilku lat maleje w Polsce liczba zawieranych małżeństw – pokazują dane GUS. Wpływ na ten stan rzeczy mają nie tylko niż demograficzny i wysoka liczba młodych na emigracji, ale także czynniki ekonomiczne. Trudno bowiem pominąć wysokie koszty związane z uroczystością. Jak zorganizować ślub i wesele, aby uniknąć problemów finansowych i rozpocząć wspólne życie bez niepotrzebnych długów, podpowiadają eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego.
 
 
© Kirill Kedrinski - Fotolia.comPolskie pary małżeńskie w Wielkiej Brytanii bardziej cieszą się z życia, a kobiety odczuwają większą satysfakcję ze związku, niż Polacy, którzy pozostali w kraju – pokazują badania Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Okazuje się, że wyjazd za granicę wraz z rodziną to nie tylko kwestia polepszenia statusu materialnego, ale też inwestycja w jakość życia oraz związku małżeńskiego.
 
 
© Robert Kneschke - Fotolia.comChociaż rodzina wciąż znajduje się na najwyższym miejscu w hierarchii wartości Polaków, to jednak istnieje w nas obawa przed stałym związkiem. Znalezienie odpowiedniego partnera jest jednak jedną z najważniejszych kwestii dla wielu z nas, choć przecież nie jest to łatwe. A gdyby tak na chwilkę porzucić romantyczne podpowiedzi serca, a posłuchać głosu ekonomistów?
 
 
© Igor Osypenko - Fotolia.comPonad 80 procent Polaków, którzy są w stałych związkach jest w nich szczęśliwych – wynika z badań przeprowadzonych przez CBOS. Wiadomo, że nie ma ludzi idealnych, jak i ma też perfekcyjnego związku. Wspólne życie jest jednak łatwiejsze, niż w pojedynkę. Co zatem składa się na szczęście w związku?
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»