kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. travelplanet. relaks2Polacy swoje pierwsze dłuższe urlopy zaplanowali właśnie na maj. Długi weekend to już tradycyjnie czas, kiedy chcemy choćby na krótki czas porzucić obowiązki i oddać się błogiemu lenistwu. Gdzie w tym roku wybiorą się na wiosenny wypoczynek Polacy? Jak i za ile spędzimy w tym roku majówki?
 
 
© Radoslaw Maciejewski - Fotolia.comPrzed nami dwa długie weekendy majowe – kalendarz jest w tym roku wyjątkowo łaskawy. Najwyższy czas, aby zaplanować wypoczynek w czasie dni wolnych. Pomysłów na aktywną majówkę może być wiele. Choć Polacy najczęściej spędzają weekend majowy blisko domu, to warto pomyśleć, o jakimś turystycznym wyjeździe np. na Mazury.
 
 
© M.studio - Fotolia.comDługi weekend majowy to dla wielu okazja do rozpoczęcia sezonu grillowego. Aż 94 procent internautów zamierza gillować w tym roku, z czego prawie połowa badanych przygotuje w ten sposób posiłek w najbliższy majowy weekend – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Frisco.pl. Internauci najchętniej na grillowym ruszcie przygotują kiełbasę, karkówkę i części kurczaka.
 
 
© Darius Dzinnik - Fotolia.comPo długiej i uciążliwej zimie z radością myślimy o kilku dniach wolnego w zbliżający się weekend majowy. Warto wykorzystać ten czas na zmianę nawyków żywieniowych i zadbać, aby majówka była połączeniem odpoczynku i przyjemności. Zdrowe i smaczne jedzenie winno iść w parze z aktywnością fizyczną.
 
 
fot. Nextur.plDługi weekend majowy to nie tylko okres wyjazdów i odpoczynku, to również okazja, by zaprosić do siebie gości, napisać pracę magisterską albo wymienić glazurę w łazience. Nagle jednak okazuje się, że goście nie mogą przyjechać, profesor przełożył termin obrony, a zamówiony pół roku temu majster złamał rękę. A Tobie zostaje urlop i 2 dni na jego ciekawe zaplanowanie. Jak to zrobić?
 
 
Przełom kwietnia i maja to dla wielu Polaków „małe wakacje". Dopiero co minęły Święta Wielkanocne, a za kilka dni rozpoczyna się majówka. W tym roku 3 maja przypada we wtorek. Wielu pracodawców pozwala odpocząć swoim pracownikom w poniedziałek, a nawet jeśli nie to od czego jest urlop. Gdzie statystyczny Polak spędzi te kilka dni wolnego? Co oprócz budżetu ma wpływ na fakt czy zdecydujemy się na majowy wyjazd?
 
 
© Peter Atkins - Fotolia.comW zdrowym ciele zdrowy duch. Zastosuj słynną maksymę i korzystając z wiosennej aury wybierz się na spacer lub przejażdżkę rowerem. Wiosenny trud możesz nagrodzić lunchem z piknikowego kosza pełnego zdrowych smakołyków.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»