kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© mariesacha - Fotolia.comPrzy okazji remontu łazienki często zastanawiamy się nad zamianą wanny na kabinę prysznicową. Oba rozwiązania mają jednak swoje wady i zalety, które musimy wziąć pod uwagę zanim podejmiemy decyzję.
 
 
fot. AquaformPomimo mody na nowoczesne i minimalistyczne aranżacje spora grupa pań często preferuje łazienki w stylu romantycznym. Centrum takiego wnętrza stanowi wanna, której towarzyszą ciekawe meble i dodatki, które decydują o charakterze przestrzeni kąpielowej domu czy mieszkania.
 
 
fot. Max-FlizTo jedno z najważniejszych wnętrz w całym domu, które powinno łączyć w sobie funkcjonalność i estetykę. Modnie urządzona łazienka nie zawsze oznacza surową formę i minimalizm. Tym, którzy tęsknią za klasycznym pięknem i subtelną elegancją, wychodzi naprzeciw stylistyka retro.
 
 
fot. BoschSamodzielny remont łazienki jest sporym wyzwaniem. Wymaga odpowiedniego zaangażowania i precyzyjnego wykonania prac. Najtrudniejszym zadaniem remontowym jest niewątpliwie położenie płytek. Do tego celu konieczne są specjalistyczne narzędzia, które ułatwią pracę każdemu majsterkowiczowi.
 
 
fot. home&youZmiana pory roku może się wiązać również z metamorfozą naszego mieszkania czy domu. Aby zapobiec spadkowi nastroju, co jest charakterystyczne dla jesieni, można wprowadzić kilka dodatków, które sprawią, że unikniemy melancholii. Marka home&you przygotowała z tej okazji akcesoria inspirowane urokami jesieni.
 
 
fot. home&youBiel, czerń czy może czerwień? Okazuje się, że łazienka może być wnętrzem, które można dopasować nie tylko do powierzchni, stylu całego naszego domu czy mieszkania, ale również do cech naszej osobowości. Stylistka home&you radzi, jakie kolory dobrać, aby powstała spójna aranżacja.
 
 
fot. grupa armaturaWielu z nas urządzając małe pomieszczenia decyduje się na zestawianie różnych elementów wyposażenia w myśl jednej zasady – ważne, aby się zmieściło. W przypadku łazienki, która jest pomieszczeniem bardzo często eksploatowanym, istotne jest aby wybrać funkcjonalne rozwiązanie. Jak poradzić sobie z urządzaniem małej łazienki?
 
 
fot. Grupa Aramtura_smallNasze łazienki i kuchnie to miejsca, które są najbardziej narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia, co sprawia, że drobnoustroje rozwijają się tam najszybciej. Sprzyja im podwyższona wilgotność powietrza. Korzystają wspólnie z przedmiotów codziennego użytku mamy częsty kontakt z bakteriami w łazienkach i kuchniach. Jak radzić sobie z zagrożeniem z ich strony i co zrobić, aby zwiększyć poziom higieny w naszych wnętrzach?
 
 
fot. Tubadzin. Modern-PunkDo naszych łazienek coraz częściej i odważniej wkracza ciekawe i zróżnicowane wzornictwo. Coraz modniejszym rozwiązaniem pojawiającym się na płytkach łazienkowych jest zderzenie współczesnych trendów i wyrafinowanej elegancji z industrialnym pazurem. Ciemne barwy, loftowe inspiracje, tworzą intrygującą atmosferę w stylu punk.
 
 
fot. MS więcej niż OKNAŁazienka jest pomieszczeniem, w którym chcemy czuć się komfortowo, a do tego winniśmy mieć zapewnioną prywatność. Coraz modniejszym rozwiązaniem jest posiadanie w tym pomieszczeniu okna. Naturalne oświetlenie, możliwość szybkiego przewietrzenia, a także większa przestronność wnętrza - to tylko niektóre z zalet posiadania okna w łazience.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »