kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© auremar - Fotolia.comTo szczególne i najważniejsze zarazem święto dla każdej mamy. Nic dziwnego, że większość z nas chce poświęcić czas na spotkanie z mamą w dniu jej święta. Potwierdzają to badania - aż 95 procent ankietowanych obchodzi ten dzień ze swoją mamą i chętnie podaruje jej z tej okazji prezent - wynika z sondy przeprowadzonej przez serwis PrezentMarzen.com.
 
 
fot. GARDENAWiększość z nas marzy o pięknym ogrodzie, w którym oczy cieszą wielobarwne kwiaty, które wprowadzają do naszego otoczenia świeżość i energię. Nie zawsze możemy cieszyć się własnym ogrodem. W tej sytuacji warto pomyśleć o stworzeniu mini-zieleńca w domowym zaciszu. Jak stworzyć własną kompozycję kwiatową w doniczce, podpowiada GARDENA.
 
 
fot. ślubne trendyWartość rynku ślubnego, według danych GUS, szacowana jest na około 7 miliardów złotych, co sprawia, że jest on najszybciej rozwijającym się sektorem usług w Polsce. Branża szybko reaguje na zmieniające się trendy ślubne. O tym, co będzie modne w 2015 roku opowiada Paweł Chlebowski, konsultant ślubny z firmy Wspaniały Ślub.
 
 
fot. New LookKwiaty w zimowych stylizacjach? Czemu nie! W kolekcjach światowych projektantów na tegoroczny sezon jesień-zima kwiaty pojawiały się bardzo często. Tym razem motywy florystyczne powracają w najnowszej kolekcji New Look.
 
 
fot. home-you. Stroik DoubleroseCo prawda zimę w tym roku mamy dość łagodną, ale wszyscy tęsknimy już za wiosną. Czemu zatem nie przyspieszyć jej przyjścia? Polne kwiaty, kolorowe motyle i tęcza barw mogą pomóc przyjść wiośnie nieco szybciej, zwłaszcza, jeśli wprowadzimy do naszego wnętrza odpowiednie elementy dekoracyjne.
 
 
fot. colour-your-life.plRodzaj aster obejmuje około 600 gatunków, które pierwotnie pochodzą z różnych miejsc półkuli północnej. Aster jest cenioną byliną kwitnącą jesienią. Rośliny wręcz są obsypane kwiatami od końca sierpnia, a kres ich kwitnienia to jesienne ostre przymrozki.
 
 
fot. colour-your-life.plSkala barw kwiatów hortensji jest szeroka, od białego poprzez różne odcienie różu, czerwieni, aż do najbardziej pożądanej barwy niebieskiej do fioletowej. Każdy posiadacz krzewu hortensji można sterować kolorem jej kwiatów, wystarczy zmienić kwasowość gleby, na której rośnie hortensja.
 
 
fot. Biuro Kwiatowe HolandiaKwiaty pełnią funkcję niezwykłego podarunku - wzruszają i zaskakują. Oryginalne w formie aranżacje, spowodują, że ten kto je wręczy na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.
 
 
fot. Biuro Kwiatowe HolandiaW Stanach Zjednoczonych, na Uniwersytecie Rutgersa w New Jersey przeprowadzono badania dotyczące wpływu kwiatów na samopoczucie człowieka. Trwające przez 10 miesięcy testy wykazały, że kwiaty dają poczucie zadowolenia, spokoju i szczęścia.
 
 
fot. Plant Publicity HollandPo tulipanach, hiacyntach, szafirkach zaczną królować powojniki zwane także clematisami, które równie bujnie kwitną. Zazwyczaj na przełomie kwietnia i mają rozpoczynają kwitnienie powojniki botaniczne a dwa, trzy tygodnie później powojniki wielokwiatowe wcześnie kwitnące.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»