kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. DeichmannSą ciepłe i wygodne, a do tego nigdy nie wychodzą z mody. Mowa oczywiście o kozakach. W nadchodzącym sezonie na topie są propozycje tych butów zarówno w wersji klasycznej, ozdobnej, jak i sportowej.
 
 
Kobieta zmienną jest - każda z nas czasem bywa zmysłową i romantyczną dziewczyną, czasem uwodzicielskim wampem albo elegancką kobietą. Najlepszym odzwierciedleniem naszego samopoczucia jest przede wszystkim odpowiednio dobrany ubiór i makijaż. W tym sezonie styliści pozwalają nam czerpać z wielu stylów i fasonów. Najnowsza kolekcja butów Deichmann jest bardzo różnorodna.
 
 
fot. ReservedW nowej kolekcji obuwia RESERVED coś specjalnie dla siebie znajdą miłośnicy odmiennych stylów. Kolekcja powstała z myślą o wymagającym odbiorcy ceniącym jakość, wygodę i niepowtarzalny design.
 
 
<a id="a_nsitsp_1">fot. DeichmannStyl</a> punkowy narodził się w latach 70-tych XX wieku jako kontrkultura młodzieżowa. Specyficzna muzyka, strój i zachowanie były przejawem ironicznego podejścia do norm narzucanych przez społeczeństwo i kulturę.
 
 
Jesienno - zimowa kolekcja Prima Mody kolorystyką i kształtem obuwia nawiązuje do modnego w tym sezonie stylu lat 80-tych. Jest kobieca i elegancka, choć nie brakuje w niej modeli dla miłośniczek ekstrawagancji.
 
 
Według Baty po wielobarwnej jesieni nadchodzi czas przytłumionych odcieni. Projektanci mody preferują w tym sezonie niejaskrawe kolory a kolekcja zimowa Baty nie odbiega od lansowanego przez nich trendu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»