kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Kosmetyki mineralne. FotoliaPolki coraz chętniej sięgają po kosmetyki mineralne. Cieszą się one popularnością zwłaszcza wśród pań, które mają alergie lub wrażliwą skórę. Kosmetyki mineralne są naturalne, co sprawia, że są dobrym wyborem dla każdego rodzaju cery. Trzeba je jednak odpowiednio aplikować. Co trzeba wiedzieć o kosmetykach mineralnych?
 
 
fot. NantesPodczas codziennych zakupów coraz częściej kierujemy się dwoma czynnikami: naturalnością i organicznością produktów. Chcemy, aby panujący obecnie eko-trend był nie tylko sposobem myślenia, ale również sposobem na życie. Czas postawić kolejny krok na tej drodze i poznać wyjątkowe działanie kosmetyków naturalnych.
 
 
Kosmetyki mineralne są ostatnio bardzo modne. Do tej pory minerały pojawiły się głównie w kosmetykach kolorowych. Teraz wkraczają do codziennej pielęgnacji. Garnier wprowadza właśnie na rynek nową gamę produktów Garnier Mineral Deodorant 48h. To pierwsze dezodoranty na polskim rynku, których głównym składnikiem jest aktywny minerał nie blokujący porów, dzięki czemu skóra może oddychać i zachowuje świeżość przez wiele godzin.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comPrawdziwy hit ostatnich miesięcy – kosmetyki mineralne – ma w swojej ofercie coraz więcej firm kosmetycznych. Czy rzeczywiście warto po nie sięgnąć?
 
 
Strony: [1]