kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 20141 września rusza internetowe głosowanie na Rzekę Roku 2015 w plebiscycie organizowanym przez Klub Gaja. Do tytułu pretenduje w tym roku 11 rzek – kandydatek. Ambasadorką konkursu Rzeka Roku jest podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska.
 
 
fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 2014We wrześniu o tytuł Rzeki Roku 2015 konkurować będzie 11 finalistek – rzek, które zostały zgłoszone do konkursu organizowanego przez Klub Gaja. Rzekę 2015 roku będzie można wybrać w ogólnopolskim, internetowym głosowaniu.
 
 
fot. GitaryOrganizatorzy Gitarowego Rekordu Guinnessa organizują konkurs "Gitara jest kobietą" adresowany do gitarzystek, w którym główną nagrodą jest występ na scenie razem z gwiazdami gitary. Zwyciężczynie wezmą udział w biciu rekordu. Prócz własnego repertuaru, trzeba przygotować jeden utwór Jimiego Hendrixa we własnej aranżacji.
 
 
fot. Fot. Wojciech Grzanka. Dąb SłowianinOd początku lutego można głosować na Europejskie Drzewo Roku. W tym międzynarodowym konkursie bierze udział polski kandydat - dąb Słowianin z Dębiny w województwie dolnośląskim. To zwyciezca krajowego konkursu Drzewo Roku 2014.
 
 
Fot. Marcin Melanowicz/serwis prasowy MTP; materiały prasowe PromediaKazar, Pawo i Digel - to firmy, które zwyciężyły w VI edycji konkursu Fashion Website Awards na najlepszą stronę internetową w branży mody.
 
 
13 września w Teatrze Wielkim w Łodzi odbył się 33. finał ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia 2008. Spośród 20 finalistek wyłonionych podczas półfinału oraz 5 reprezentantek z Polonii, które dołączyły do dziewcząt już na zgrupowaniu finałowym, telewidzowie przyznali tytuł i koronę Miss Polonia 2008 19 - letniej Angelice Jakubowskiej z Dolnego Śląska.
 
 
fot. TriumphPodczas międzynarodowego finału Triumph Inspiration Award ’08 w Pekinie przyznano nagrodę za najbardziej kreatywny projekt bielizny Midori Matsuo, dwudziestolatce z Japonii.
 
 
Od 30 czerwca czytelniczki „Avanti” oraz słuchaczki Radia Złote Przeboje i Roxy FM mogą wziąć udział w konkursie „Dziewczyny nie płacą!”. Zwyciężczynie zabawy otrzymają do 1000 zł na zakup wybranych ubrań prezentowanych w aktualnym numerze miesięcznika „Avanti”.
 
 
„Czujesz się kreatywna, pomysłowa? Jeśli chcecie za pomocą zdjęć opowiedzieć jakąś historię, albo opowiedzieć się po jakiejś stronie, wyrazić emocje lub zamanifestować poglądy – czekamy na Wasze zdjęcia.” – piszą organizatorzy pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, którego głównym przekazem jest idea wolności i niezależności współczesnej kobiety oraz prawo do decydowania o sobie w kwestii podejmowania ważnych życiowych wyborów.
 
 
W dniach 14 czerwca – 31 sierpnia stacja MTV i magazyn „CKM” poszukują „kociaków”, czyli najseksowniejszych dziewczyn.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»