kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 20141 września rusza internetowe głosowanie na Rzekę Roku 2015 w plebiscycie organizowanym przez Klub Gaja. Do tytułu pretenduje w tym roku 11 rzek – kandydatek. Ambasadorką konkursu Rzeka Roku jest podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska.
 
 
fot. Klub Gaja Tomek Pikuła, Rawka - Rzeka Roku 2014We wrześniu o tytuł Rzeki Roku 2015 konkurować będzie 11 finalistek – rzek, które zostały zgłoszone do konkursu organizowanego przez Klub Gaja. Rzekę 2015 roku będzie można wybrać w ogólnopolskim, internetowym głosowaniu.
 
 
fot. GitaryOrganizatorzy Gitarowego Rekordu Guinnessa organizują konkurs "Gitara jest kobietą" adresowany do gitarzystek, w którym główną nagrodą jest występ na scenie razem z gwiazdami gitary. Zwyciężczynie wezmą udział w biciu rekordu. Prócz własnego repertuaru, trzeba przygotować jeden utwór Jimiego Hendrixa we własnej aranżacji.
 
 
fot. Fot. Wojciech Grzanka. Dąb SłowianinOd początku lutego można głosować na Europejskie Drzewo Roku. W tym międzynarodowym konkursie bierze udział polski kandydat - dąb Słowianin z Dębiny w województwie dolnośląskim. To zwyciezca krajowego konkursu Drzewo Roku 2014.
 
 
Fot. Marcin Melanowicz/serwis prasowy MTP; materiały prasowe PromediaKazar, Pawo i Digel - to firmy, które zwyciężyły w VI edycji konkursu Fashion Website Awards na najlepszą stronę internetową w branży mody.
 
 
13 września w Teatrze Wielkim w Łodzi odbył się 33. finał ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia 2008. Spośród 20 finalistek wyłonionych podczas półfinału oraz 5 reprezentantek z Polonii, które dołączyły do dziewcząt już na zgrupowaniu finałowym, telewidzowie przyznali tytuł i koronę Miss Polonia 2008 19 - letniej Angelice Jakubowskiej z Dolnego Śląska.
 
 
fot. TriumphPodczas międzynarodowego finału Triumph Inspiration Award ’08 w Pekinie przyznano nagrodę za najbardziej kreatywny projekt bielizny Midori Matsuo, dwudziestolatce z Japonii.
 
 
Od 30 czerwca czytelniczki „Avanti” oraz słuchaczki Radia Złote Przeboje i Roxy FM mogą wziąć udział w konkursie „Dziewczyny nie płacą!”. Zwyciężczynie zabawy otrzymają do 1000 zł na zakup wybranych ubrań prezentowanych w aktualnym numerze miesięcznika „Avanti”.
 
 
„Czujesz się kreatywna, pomysłowa? Jeśli chcecie za pomocą zdjęć opowiedzieć jakąś historię, albo opowiedzieć się po jakiejś stronie, wyrazić emocje lub zamanifestować poglądy – czekamy na Wasze zdjęcia.” – piszą organizatorzy pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, którego głównym przekazem jest idea wolności i niezależności współczesnej kobiety oraz prawo do decydowania o sobie w kwestii podejmowania ważnych życiowych wyborów.
 
 
W dniach 14 czerwca – 31 sierpnia stacja MTV i magazyn „CKM” poszukują „kociaków”, czyli najseksowniejszych dziewczyn.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »