kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ariana Grande fot. Universal Music PolskaAriana Grande została honorową obywatelką Manchesteru. Rada miasta jednomyślnie przegłosowała wniosek.
 
 
Ariana Grande fot. Universal Music PolskaAriana Grande szykuje specjalny utwór ku pamięci ofiar ataku terrorystycznego w Manchesterze.
 
 
fot. Scorpions fot. Sony Music4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków wystąpi zespół Scorpions. Kapela postanowiła osobiście zaprosić polskich fanów na show.
 
 
fot. Festiwal Gwiazd w MiędzyzdrojachW dniach od 1 do 4 lipca 2015 roku w Międzyzdrojach odbędzie się 20. jubileuszowa edycja Festiwalu Gwiazd. Imprezie towarzyszyć będą m.in. premiery spektakli teatralnych, wystawa plenerowa, wernisaż, projekcje filmów oraz tradycyjnie uroczysta Gala Odciskania Dłoni. Wydarzenie, jak co roku, zgromadzi kilkadziesiąt największych polskich gwiazd.
 
 
fot. GitaryOrganizatorzy Gitarowego Rekordu Guinnessa organizują konkurs "Gitara jest kobietą" adresowany do gitarzystek, w którym główną nagrodą jest występ na scenie razem z gwiazdami gitary. Zwyciężczynie wezmą udział w biciu rekordu. Prócz własnego repertuaru, trzeba przygotować jeden utwór Jimiego Hendrixa we własnej aranżacji.
 
 
fot. Grzegorz Ciechowski_plakatW dniach od 11 do 13 grudnia 2014 w Toruniu odbędą się Dni Grzegorza Ciechowskiego. Najważniejszym punktem programu będzie koncert pamięci muzyka, który zostanie połączony z wręczeniem Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Imprezie towarzyszyć będzie m.in. wystawa plenerowa, projekcja filmu, specjalne billbordy Galerii Rusz i wideoklipy na jednej z kamienic Rynku Staromiejskiego.
 
 
fot. Andrea Bocelli30 sierpnia na Stadionie Cracovii w Krakowie wystąpi jeden z najbardziej znanych na świecie solistów - Andrea Bocelli. Włoski tenor zaprezentuje swoje największe przeboje i materiał z najnowszej płyty „Passione”. Artyście towarzyszyć będzie chór i orkiestra symfoniczna.
 
 
fot. GregorianUwielbiany przez polską publiczność chór Gregorian wystąpi w grudniu w Polsce. Zespół w ramach europejskiej trasy Winter Chants Tour 2014 odwiedzi cztery miasta - Kraków, Wrocław, Poznań oraz Warszawę, gdzie zaprezentuje swoje największe hity.
 
 
fot. AbbaGrupa ABBA The Show odwiedzi Polskę w ramach międzynarodowego tournee. Już na początku marca zagra w Katowicach, we Wrocławiu i w Gdańsku.
 
 
Nouvelle Vague fot. Universal Music Polska17 listopada w krakowskim klubie Kwadrat wystąpi grupa Nouvelle Vague.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»