kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

©  Arpad Nagy-Bagoly - Fotolia.comZalania to częste przyczyny uszkodzeń telefonów komórkowych, które trafiają do naprawy. Serwisy przyjmują rocznie kilka tysięcy tego typu zleceń. Każda płyta główna reaguje inaczej na zamoczenia, reakcja jest uzależniona od rodzaju płynu oraz miejsca zalania. Wbrew panującym opiniom, prawie nigdy nie wystarczy tylko osuszyć telefon lub laptop. Zdarza się jednak, że jest to skuteczne działanie.
 
 
Od 27 października użytkownicy telefonów i smartfonów wyposażonych w przeglądarki internetowe mogą korzystać z najnowszej wersji mobilnej strony internetowej Carrefour. Wersja mobilna serwisu dostępna jest pod adresem m.carrefour.pl. W nowym serwisie można znaleźć m.in. informacje dotyczące aktualnej oferty handlowej, lokalizacji sklepów oraz godzin ich otwarcia.
 
 
fot. PlusPlus GSM jako pierwszy operator na rynku wprowadził nową ofertę skierowaną tylko do kobiet. Klientki mają do wyboru trzy taryfy, a dla podkreślenia ich własnego stylu – trzy linie aparatów telefonicznych, biżuterii i innych akcesoriów: Mocca, Cappuccino i Espresso.
 
 
fot. AvonJeszcze w maju ma rozpocząć działanie nowy operator komórkowy, którego klientami mają być przede wszystkim kobiety. Sieć będzie się nazywać MyAvon i stworzona jest przez producenta i dystrybutora kosmetyków.
 
 
Z okazji zbliżających się Walentynek wiele firm przygotowało specjalne promocje. Niektóre z nich mało mają wspólnego z romantyzmem, na przykład zwolnienie z opłat przy zakładaniu wspólnego konta w banku, ale skoro już coś takiego nam oferują, to skorzystać czasami warto.
 
 
fot. W.KrukProducenci telefonów komórkowych coraz częściej myślą o kobietach i „po kobiecemu” przy projektowaniu nowych modeli. Komórki są coraz ładniejsze i mają coraz więcej dodatków niezbędnych paniom, w tym oczywiście, czasami niezwykle drogie, ozdoby. Wybierz coś dla siebie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»