kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Vasina Nazarenko - Fotolia.comCodzienny dylemat kobiety: „W co ja mam się dzisiaj ubrać?”. Na ogół mamy problem z wybraniem zestawu, który do końca nam pasuje i ślęczymy przed szafą z wyrazem desperacji na twarzy. Problem ten to nie tylko kwestia naszego charakteru, czy zwykłej damskiej skłonności. Często nie wiemy jak się ubrać, aby czuć się dobrze i chociaż szafa pęka w szwach nie ma tam nic, co naprawdę do nas pasuje.
 
 
fot. aliganza_slajd1Każda pora roku kojarzy się nam z innymi barwami. Wiosna od kilku modowych sezonów funkcjonuje w naszych wyobrażeniach w kolorach pastelowych. W tym roku jest jednak inaczej – w codziennych kwietniowych stylizacjach królować będą trzy barwy - oranż, beż oraz błękit.
 
 
fot. aliganza_slajd1Wyjątkowo łagodna w tym roku zima pozwoliła nam nieco inaczej spojrzeć na nasze codzienne stylizacje. To zapewne tłumaczy powodzenie najmodniejszego trendu tego sezonu – color blocking, który pozwala wprowadzić do stroju różnorodne energetyczne barwy, nie wyłączających tych neonowych.
 
 
fot. IndecoWiosną z radością pozbywamy się ciepłych ubrań, które towarzyszyły nam przez długie zimowe miesiące. To idealny czas na przeorganizowanie szafy i zmianę garderoby. Każda kobieta marzy o modnej i funkcjonalnej szafie, która pomieści nietuzinkowe stroje. Warto pomyśleć nie tylko nad nowymi ubraniami, ale też na uporządkowaniem miejsca w swojej szafie, czy kupnem nowej, która sprosta naszym wymaganiom.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comZ ankiety portalu iWoman.pl wynika, że jesteśmy wygodne i praktyczne, ale niestety brakuje nam pewności siebie. Nosimy głównie dżinsy i czerń, a szpilki tylko kolekcjonujemy.
 
 
Świat dziecka z początku pełen jest nieuporządkowanych barw, które poznaje ono na każdym kroku w kontakcie z otoczeniem. Na spacerze w parku czy we własnym pokoju przygląda się barwom i kształtom, których nazwy są nadal dla niego nieznane.
 
 
Na rynku drzwi wewnętrznych, szybciej niż w kalendarzu, zapanowała wiosna. Popularne do tej pory ciemne tonacje wypierają jasne, stonowane kolory.
 
 
fot. DuluxNajnowsza oferta firmy Dulux to paleta kolorów stworzona specjalnie z myślą o klientach o wyrafinowanych gustach, posiadających wysokie poczucie smaku i estetyki. Niezwykły charakter tej kolekcji tworzą przede wszystkim zaskakujące zestawienia kolorów klasycznych z półtonami historycznych tekstyliów oraz głębokimi odcieniami wschodnich połysków i lakierów.
 
 
Niedługo w naszych domach pojawią się choinki. Małe, duże, żywe, sztuczne, w przeróżnych kolorach, tzw. soute lub bogato zdobione. A panie zaczną się zastanawiać nad strojem na kolację wigilijną lub świąteczne spotkanie z rodziną. Proponujemy ubrać się „pod choinkę”, czyli dopasować strój do wyglądu choinki, naszej lub tej, przy której spotkanie się odbędzie. Niech to będą święta z „przymrużeniem oka”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»