kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Vasina Nazarenko - Fotolia.comCodzienny dylemat kobiety: „W co ja mam się dzisiaj ubrać?”. Na ogół mamy problem z wybraniem zestawu, który do końca nam pasuje i ślęczymy przed szafą z wyrazem desperacji na twarzy. Problem ten to nie tylko kwestia naszego charakteru, czy zwykłej damskiej skłonności. Często nie wiemy jak się ubrać, aby czuć się dobrze i chociaż szafa pęka w szwach nie ma tam nic, co naprawdę do nas pasuje.
 
 
fot. aliganza_slajd1Każda pora roku kojarzy się nam z innymi barwami. Wiosna od kilku modowych sezonów funkcjonuje w naszych wyobrażeniach w kolorach pastelowych. W tym roku jest jednak inaczej – w codziennych kwietniowych stylizacjach królować będą trzy barwy - oranż, beż oraz błękit.
 
 
fot. aliganza_slajd1Wyjątkowo łagodna w tym roku zima pozwoliła nam nieco inaczej spojrzeć na nasze codzienne stylizacje. To zapewne tłumaczy powodzenie najmodniejszego trendu tego sezonu – color blocking, który pozwala wprowadzić do stroju różnorodne energetyczne barwy, nie wyłączających tych neonowych.
 
 
fot. IndecoWiosną z radością pozbywamy się ciepłych ubrań, które towarzyszyły nam przez długie zimowe miesiące. To idealny czas na przeorganizowanie szafy i zmianę garderoby. Każda kobieta marzy o modnej i funkcjonalnej szafie, która pomieści nietuzinkowe stroje. Warto pomyśleć nie tylko nad nowymi ubraniami, ale też na uporządkowaniem miejsca w swojej szafie, czy kupnem nowej, która sprosta naszym wymaganiom.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comZ ankiety portalu iWoman.pl wynika, że jesteśmy wygodne i praktyczne, ale niestety brakuje nam pewności siebie. Nosimy głównie dżinsy i czerń, a szpilki tylko kolekcjonujemy.
 
 
Świat dziecka z początku pełen jest nieuporządkowanych barw, które poznaje ono na każdym kroku w kontakcie z otoczeniem. Na spacerze w parku czy we własnym pokoju przygląda się barwom i kształtom, których nazwy są nadal dla niego nieznane.
 
 
Na rynku drzwi wewnętrznych, szybciej niż w kalendarzu, zapanowała wiosna. Popularne do tej pory ciemne tonacje wypierają jasne, stonowane kolory.
 
 
fot. DuluxNajnowsza oferta firmy Dulux to paleta kolorów stworzona specjalnie z myślą o klientach o wyrafinowanych gustach, posiadających wysokie poczucie smaku i estetyki. Niezwykły charakter tej kolekcji tworzą przede wszystkim zaskakujące zestawienia kolorów klasycznych z półtonami historycznych tekstyliów oraz głębokimi odcieniami wschodnich połysków i lakierów.
 
 
Niedługo w naszych domach pojawią się choinki. Małe, duże, żywe, sztuczne, w przeróżnych kolorach, tzw. soute lub bogato zdobione. A panie zaczną się zastanawiać nad strojem na kolację wigilijną lub świąteczne spotkanie z rodziną. Proponujemy ubrać się „pod choinkę”, czyli dopasować strój do wyglądu choinki, naszej lub tej, przy której spotkanie się odbędzie. Niech to będą święta z „przymrużeniem oka”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »