kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© konradbak - Fotolia.comPierwsze wiosenne promienie słońca i setki tulipanów sprzedawanych na ulicach - to znak, że zbliża się 8 marca. W Dzień Kobiet pozwól sobie na odrobinę modowego szaleństwa i przyjemności.
 
 
Przyszła wreszcie długo oczekiwana wiosna. Po mroźnych miesiącach spędzonych w ciężkich kozakach marzą nam się sandałki, czółenka, balerinki czy wygodne męskie trampki. W wiosenno-letniej kolekcji butów Reserved znajduje się obuwie noszone na co dzień i od święta, klasyczne i awangardowe, pastelowe lub utrzymane w barwach soczystej egzotyki.
 
 
Nieśmiertelne jak klasyczne jeansy, płócienne buty o przeznaczeniu sportowym mają już ponad sto lat. Trampki stworzone do gry w koszykówkę, czy tenisówki zaprojektowane do biegania po korcie już dawno weszły na salony. W sklepach można kupić zarówno tradycyjne, jak i jedynie inspirowane klasycznymi trampkami modele.
 
 
fot. RoxyZima wreszcie się skończyła! Bez żalu chowamy deski snowboardowe i narty. Już czekają na nas nowe atrakcje: surfing, bodyboard, kitesurfing, rolki, deskorolka i oczywiście parkiet taneczny. Firma Roxy i do tych sportów przygotowała odpowiednie stroje.
 
 
fot. ReservedWiosna, jak co roku, oswoiła modę na półkach sklepów Reserved i poukładała ją w taki sposób, by każdy poszukiwacz modowych skarbów mógł znaleźć coś orzeźwiającego dla siebie. Kolekcja w subtelny sposób zaprzyjaźniła się z najnowszymi trendami mody i dzięki nim powiało w sklepach atmosferą najznakomitszych wybiegów. Reserved nie zapomina również o tych, którzy mają bardziej tradycyjne dusze i uzupełniają swoją garderobę w klasyczny sposób.
 
 
fot. TrollW sklepach wywietrzonych wyprzedażami dostępne są już nowe kolekcje – wiosenne. A ponieważ zima w tym roku nie dopisuje, warto zajrzeć. Przedstawiamy propozycje Navy, Autograf i Trolla.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»