kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Yuri Arcurs - Fotolia.comNiemal dla każdej kobiety priorytetem jest, aby pozostać jak najdłużej młodą. Marzymy o promiennej cerze i zdrowej skórze bez zmarszczek. Nie jest żadną tajemnicą, że na atrakcyjny wygląd trzeba zapracować, dlatego wciąż śledzimy i testujemy nowinki kosmetyczne, a gdybyśmy tylko mogły, wydałybyśmy ogromne sumy pieniędzy na wszelkie „środki upiększające"...
 
 
fot. Anna PikuraO tym, jak sprawić, żeby w organizmie wszystko działo się należycie, również napisano już tysiące grubych tomiszczy - i również mało kto się do nich stosuje. A szkoda, bo zasady nie są trudne do wcielenia w życie i wbrew pozorom nie trzeba w tym celu wydawać majątku.
 
 
fot. Anna PikuraCher - ikona popkultury i chirurgii plastycznej - nie ukrywa, że swą wiecznie gładką buzię i nieskazitelne ciało zawdzięcza zręcznym rękom lekarzy. Rozliczne inwazyjne ingerencje w urodę przysporzyły jej nie mniej sympatykków niż jej spektakularne sukcesy na estradzie i na ekranie, a ogromne grono fanów podziwia jej odwagę w kreowaniu swojego wizerunku. Starsza od niej o rok dwukrotna dziewczyna Bonda Maud Adams nie wstydzi się swoich zmarszczek. Ale Maud Adams, nawiasem mówiąc była żona chirurga plastycznego, a obecnie prezes firmy produkującej biokosmetyki - pochodzi ze Szwecji, kraju, gdzie kobiety traktują zmarszczki ze stoickim spokojem jako przejaw naturalnego i godnego procesu starzenia się.
 
 
fot. NobleHealthDłonie obrazują twoje życie oraz to jak dbasz o własne ciało i skórę. Ta część ciała starzeje się znacznie szybciej niż twarz - na dłoniach szybko pojawiają się przebarwienia, plamy, krostki, a nawet zmarszczki. Aby nasze dłonie długo wyglądały młodo i pięknie należy szczególnie o nie dbać. Oto kilka wskazówek jak pielęgnować dłonie zwłaszcza podczas mroźnej, zimowej pory.
 
 
fot. DermedLato za pasem, więc coraz baczniej przyglądamy się swemu ciału. Zrzucamy zbędne kilogramy, rozpoczynamy dietę, walczymy z cellulitem. Przy odrobinie dobrej woli i samodyscypliny efekt osiągamy bardzo szybko. Co jednak z rozstępami, z którymi boryka się niemal każda kobieta? Na szczęście z pomocą przychodzi nieinwazyjna medycyna estetyczna, dzięki której można sprawić, by były jaśniejsze i spłycone, a przez to mniej widoczne.
 
 
W sezonie zimowym tylko w Tatrach dochodzi bardzo wielu wypadków na stoku. Narciarze i snowboardziści narażeni są na złamania kości - częściej nóg niż rąk, zerwania ścięgien, skręcenia i zwichnięcia. Niestety prawa statystyki są nieubłagane i jak co roku zapewne znów dojdzie do kilku tysięcy takich wypadków.
 
 
© Julia Britvich - Fotolia.comZabiegi chirurgii estetycznej ciągle są bardzo drogie – nie na kieszeń przeciętnej Polki. Na szczęście w sukurs przychodzą nam producenci kosmetyków, dzięki którym możemy wyglądać znacznie młodziej nie rujnując przy tym domowego budżetu.
 
 
© diego cervo - Fotolia.comSkóra wokół oczu to szczególnie wrażliwa część twarzy, wymaga więc specjalnego traktowania.
 
 
© goodluz - Fotolia.comSłowo thalassoterapia pochodzi z języka greckiego. „Thalassa” oznacza morze, „terapia” – leczenie, więc jest to leczenie morzem, a dokładniej wszystkim tym, co jest z nim związane.
 
 
© VIKTORIIA KULISH - Fotolia.comKolagen, jedno z białek wchodzących w skład ludzkiego organizmu jest coraz częściej wykorzystany jako składnik kosmetyków. Funkcja kolagenu zgodna jest z etymologicznym znaczeniem słowa: spajanie - tak można określić rolę, jaką pełni on w ludzkim organizmie. To właśnie za sprawą kolagenu możliwe jest powstawanie tkanek i narządów na bazie pojedynczych komórek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»