kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Amir Kaljikovic - Fotolia.comJak pokazuje najnowszy raport On Board PR Ecco Network w kwestiach doświadczenia seksualnego bycie szczerym nie zawsze się opłaca. Prawie 3/4 mężczyzn uważa, że zwierzenia partnerki ze swoich wcześniejszych bogatych doświadczeń seksualnych mogą negatywnie wpłynąć na relacje z obecnym partnerem.
 
 
fot. @ zakupy Anton Maltsev - Fotolia.comOptymizm i racjonalność – te dwie cechy najlepiej opisują Polki w zakresie zarządzania domowym budżetem. Optima sprawdziła, jak Polki radzą sobie z prowadzeniem finansów i z przeciwnościami losu.
 
 
fot. @ smutek Dominique VERNIER - Fotolia.comGdy u kobiety pojawiają się problemy z kontrolą emocji czy cerą, zwykle głównym podejrzanym jest układ hormonalny i jego funkcjonowanie. Kuracja hormonalna może się okazać antidotum na te dolegliwości. O tym, w jaki sposób antykoncepcja hormonalna wpływa na zachowanie i wygląd kobiet, opowiada ekspert programu „Zdrowa ONA” dr Jarosław Kaczyński, ginekolog.
 
 
© Poles - Fotolia.comKasze powinny być obowiązkowym składnikiem kobiecego menu, przede wszystkim z uwagi na bogactwo właściwości odżywczych i minerałów. O korzyściach płynących z włączania kaszy do codziennego jadłospisu, opowiada dietetyk Katarzyna Foszner, ekspert kampanii „Lubię kaszę”.
 
 
fot. Pobiegnij z namiTo już szósta edycja biegu „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Impreza odbędzie się 21 czerwca w Garwolinie, a jej uczestnicy będą mieli do pokonania dziesięciokilometrową trasę ulicami miasta. W tym roku będzie też mieć miejsce Bieg Rodzinny na dystansie dwóch kilometrów.
 
 
fot. RakoobronaW ciągu ostatnich trzydziestu lat liczba zachorowań na nowotwór płuca wzrosła aż o 400 procent – alarmują eksperci. Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa przypadającego na 31 maja warto przypomnieć o profilaktyce i pierwszych objawach raka płuca, który jest najczęściej występującym nowotworem wśród Polek.
 
 
© nyul - Fotolia.comW naszym kraju co trzeci menedżer jest kobietą – wynika z raportu „Women in business: the path to leadership”. Okazuje się, że pod tym względem plasujemy się w światowej czołówce. Jaki jest kobiecy przepis na sukces w zarządzaniu firmą?
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comCoraz więcej Polek zwraca się do seksuologów z problemami dotyczącymi obniżenia libido. Na pytanie „Dlaczego nie mam ochoty na seks?” nie ma jednak uniwersalnej odpowiedzi. Co powinnyśmy wiedzieć na libido, podpowiada ekspert programu „Zdrowa ONA”, seksuolog dr n. med. Andrzej Depko.
 
 
fot. @ bizneswoman_45892501_ T.Tulic - Fotolia.comAż 78% młodych kobiet myśli o założeniu własnej firmy – wynika z najnowszych badań przygotowanych przez Akademię Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości. Czy to oznacza, że kobiety są bardziej przedsiębiorcze od mężczyzn?
 
 
fot. www.homebook.plDla wielu kobiet posiadanie toaletki to spełnienie wielkiego marzenia o stworzeniu kącika urody, który pomieści wszystkie kosmetyki. Balsamy, tusze do rzęs, kremy do rąk, lakiery do paznokci i inne akcesoria kosmetyczne przechowywane w jednym miejscu to bardzo przyjemna perspektywa, zwłaszcza dla pań, które chciałyby mieć toaletkę np. w małym mieszkaniu. Jak urządzić mały kącik urody w czterech kątach, podpowiada Anna Poprawska, dekoratorka wnętrz portalu Homebook.pl.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»